SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy O mnie się nie martw 4 sezon. Marcin Kaszuba ma syna z kochanką ze studiów

O mnie się nie martw 4 sezon. Marcin Kaszuba ma syna z kochanką ze studiów

02.03.2016, godz. 07:45
O mnie się nie martw 4 sezon odc. 4 Mateusz (Eryk Pratsko), Marcin Kaszuba (Stefan Pawłowski)
O mnie się nie martw 4 sezon odc. 4 Mateusz (Eryk Pratsko), Marcin Kaszuba (Stefan Pawłowski) foto: O mnie się nie martw Facebook/ Instagram, omniesieniemartw.tvp.pl

Nagły zwrot akcji w "O mnie się nie martw"! Do życia Marcina Kaszuby (Stefan Pawłowski) wkroczy Kinga (Dagmara Bąk), jego kochanka ze studiów, która będzie twierdzić, że prawnik jest ojcem jej syna Mateusza (Eryk Pratsko). W nowym 4 sezonie "O mnie się nie martw" Marcin posunie się do kłamstwa, by upewnić się czy naprawdę syn Kingi jest jego dzieckiem. Nie powie Idze Małeckiej (Joanna Kulig) o tym, że w przeszłości miał romans z koleżanką ze studiów i być może ma nieślubnego syna.

"O mnie się nie martw" 4 sezon nowe odcinki od piątku, 4.03.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Tajemnicza kobieta, która pojawiła się w ostatnim odcinku 3 sezonu "O mnie się nie martw" okaże się dawną kochanką Marcina Kaszuby z czasów studiów!

W 4 serii "O mnie się nie martw" do kancelarii Marcina i Laury Curyło (Katarzyna Zielińska) zgłosi się Kinga, która poprosi prawniczkę, by pomogła jej odnaleźć Sławomira Nowaka, ojca jej syna Mateusza. Jak czytamy w magazynie "Świat Seriali" Marcin przypomni sobie, że tego fikcyjnego imienia i nazwiska używał na studiach, by zaciągąć do łóżka dziewczyny.

Przeczytaj: O mnie się nie martw 4 sezon. Marcin przyłapie Igę z Łukaszem - ZWIASTUN

Kaszuba przeżyje wstrząs na samą myśl, że może być ojcem. Nie będzie jednak uchylał się przed odpowiedzialnością. Z pomocą Laury umówi się na spotkanie z Kingą i zapewni dawną znajomą, że jeśli testy DNA potwierdzą jego ojcostwo, to zaopiekuje się Mateuszem jak troskliwy ojciec.

Patrz: O mnie się nie martw 4 sezon. Marcin zostawi Igę i wyjedzie z Warszawy - ZWIASTUN

Mało tego! Marcin, w tajemnicy przed Igą, zacznie spędzać coraz więcej czasu z Mateuszem i swoją dawną kochanką. Im bliżej będzie poznawał chłopca, tym bardziej będzie chciał, by wynik testów był pozytywny.

Mateusz okaże się bardzo grzeczny i rezolutnym dzieckiem, a Marcin od razu poczuje z nim silną więź. Żeby odwiedzać chłopca będzie jeździł daleko poza Warszawę. Tajemnicę Kaszuby będzie znała tylko Laura Cyryło, która na prośbę Marcina zachowa to dla siebie.

Co będzie jak Iga dowie się, że narzeczony ją oszukuje i w dodatku możliwe, że ma dziecko z inną kobietą? O tym widzowie przekonają się w nowych odcinkach "O mnie się nie martw" 4 wiosną 2016.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Zobacz ZWIASTUN 4 sezonu "O mnie się nie martw" >>>

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: