SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy O mnie się nie martw 4 sezon. Joanna Kulig nie odchodzi z serialu!

O mnie się nie martw 4 sezon. Joanna Kulig nie odchodzi z serialu!

09.11.2015, godz. 07:15
O mnie się nie martw 3 sezon. Iga Małecka (Joanna Kulig), Marcin Kaszuba (Stefan Pawłowski)
O mnie się nie martw 3 sezon. Iga Małecka (Joanna Kulig), Marcin Kaszuba (Stefan Pawłowski) foto: O mnie się nie martw Facebook/ Instagram, omniesieniemartw.tvp.pl

Joanna Kulig zostaje w "O mnie się nie martw" i chce rezygnować z roli Igi Małeckiej! A to oznacza tylko jedno - będzie 4 sezon "O mnie się nie martw". Wbrew krążącym plotkom powstanie nowa seria przygód Igi i Marcina Kaszuby (Stefan Pawłowski), w której Joanna Kulig znów zagra główą rolę. Kiedy 4 sezon "O mnie się nie martw" pojawi się w TVP2?

Fani "O mnie się nie martw" mogą odetchnąć z ulgą! Joanna Kulig nie odchodzi z "O mnie się nie martw". Plotka, którą wypuścił tygodnik "Na żywo", o tym, że aktorka nie chce grać już Igi Małeckiej i najpewniej nie będzie 4 sezonu serialu to kompletna bzdura.

Patrz: O mnie się nie martw 3 sezon. Marcin Kaszuba aresztowany za pobicie Łukasza

"Publikacja w Na żywo była dużym zaskoczeniem zarówno dla TVP2 , jak i producenta wykonawczego serialu, firmy Akson Studio, którzy wspólnie i zgodnie z planem, prowadzą prace przygotowawcze do produkcji 4 serii serialu. Pani Joanna Kulig, zgodnie z umową zawartą z Akson Studio w maju br., co potwierdza reprezentująca ją Agencja, nie rozważa rezygnacji z roli Igi Małeckiej w 4 serii „O mnie się nie martw”, i ma na tę rolę czas zarezerwowany w kalendarzu" - poinformowało TVP2.

Przeczytaj: O mnie się nie martw 3 sezon. Anna Mucha będzie kochanką Filipa Bonnet

Skoro praca nad 4 sezonem "O mnie się nie martw" już ruszyły, to być może widzowie zobaczą dalszą cześć przygód Igi i Marcina już wiosennej ramówce TVP2. Jeśli wszystko pójdzie dobrze aktorzy jeszcze pod koniec tego roku wrócą na plan "O mnie się nie martw", by kręcić nowe odcinki serialu.


Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: