SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy O mnie się nie martw 4 sezon. Iga nie wybaczy Marcinowi, że ma syna z Kingą

O mnie się nie martw 4 sezon. Iga nie wybaczy Marcinowi, że ma syna z Kingą

12.04.2016, godz. 19:00
O mnie się nie martw4 odcinek 7, Iga (Joanna Kulig), Marcin (Stefan Pawłowski)
O mnie się nie martw4 odcinek 7, Iga (Joanna Kulig), Marcin (Stefan Pawłowski) foto:

Iga Małecka (Joanna Kulig) z "O mnie się nie martw" nie będzie mogła pogodzić się z myślą, że Marcin Kaszuba (Stefan Pawłowski) jest ojcem Mateusza (Eryk Pratsko). W 7 odcinku 4 sezonu "O mnie się nie martw" będzie wyraźnie zazdrosna o Kingę (Dagmara Bąk), z którą prawnik ma dziecko! Co będzie z Igą i Marcinem w nowych odcinkach "O mnie się nie martw"4?

"O mnie się nie martw" 4 odcinek 7 (odc. 46) - piątek, 22.04.2016, o godz. 20.40 w TVP2

W "O mnie się nie martw"4 Marcin Kaszuba dowiedział się, że jest ojcem 6-letniego Mateuszka. Dla prawnika to prawdziwy szok, ale jego ukochana też nie ma lekko.

W 7 odcinku 4 sezonu "O mnie się nie martw" Iga Małecka nie będzie mogła pogodzić się z myślą, że jej ukochany już ma rodzinę. Dowie się od Marcina o szczegółach jego znajomości ze stewardesą Kingą, matką 6-letniego Mateusza. Będzie próbowała powściągnąć emocje, choć to nie takie łatwe. Jej rozdrażnienie daje o sobie znać w kolejnym starciu z wychowankiem ośrodka dla młodzieży.

Zobacz: O mnie się nie martw 4 sezon. Iga rzuci Marcina kiedy dowie się, że ma dziecko z byłą kochanką?

-Dla Igi to trudny moment. Nagle pojawia się inna kobieta. Mimo tego, że ona wie, że powinna to zaakceptować, nie potrafi. Zazdrość, wściekłość i rodzaj rywalizacji trochę ją zżera i jest jej z tym trudno - powiedziała aktorka w "Pytaniu na Śniadanie".

Iga sama ma dwie córeczki - Helenkę (Maja Kwaśny) i Oliwkę (Oliwia Dąbrowska) i dwóch byłych mężów - Krzyśka (Paweł Domagała) i Filipa (Piotr Jankowski). Jednak wiadomość o tym, że Kaszuba ma dziecko wyprowadzi ją z równowagi.

Przeczytaj: O mnie się nie martw 4 sezon. Iga zazdrosna o romans Marcina z Kingą

- Rozumiem, w jak trudnej sytuacji się znalazłeś. Tyle, że mnie też nie jest lekko, bo to nie tylko twoja sprawa, ale także moja - usłyszy prawnik od załamanej partnerki. Czy ich związek przetrwa poważną próbę?

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: