SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy O mnie się nie martw 4 sezon. Iga i Marcin będą razem?

O mnie się nie martw 4 sezon. Iga i Marcin będą razem?

25.12.2015, godz. 10:06
O mnie się nie martw 3 sezon odc. 3 (odc. 29). Iga Małecka (Joanna Kulig), Marcin Kaszuba (Stefan Pawłowski), Helenka (Maja Kwaśny), Oliwka (Oliwia Dąbrowska)
O mnie się nie martw 3 sezon odc. 3 (odc. 29). Iga Małecka (Joanna Kulig), Marcin Kaszuba (Stefan Pawłowski), Helenka (Maja Kwaśny), Oliwka (Oliwia Dąbrowska) foto: O mnie się nie martw Facebook/ Instagram, omniesieniemartw.tvp.pl

Co będzie z Igą (Joanna Kulig) i Marcinem (Stefan Pawłowski) w 4 sezonie ''O mnie się nie martw''? Zakochani będą walczyć o swój związek, ale czy dojdzie do ślubu? Oboje bardzo zmienią swoje życie i nic nie będzie takie jak dotychczas. Kaszuba zapomni o siostrze Igi i swoim ojcu, którzy do tej pory stawali im na drodze. W 4 sezonie ''O mnie się nie martw'' ktoś jednak przerwie ich miłosną sielankę. Tym razem do akcji wkroczy Witold (Sławomir Orzechowski)... ojciec Małeckiej.

W 4 sezonie ''O mnie się nie martw'' Iga Małecka postanowi zacząć nowe życie, a Marcin razem z nią. Czy to uratuje ich związek?

Zobacz: O mnie się nie martw 4 sezon. Nowe odcinki wiosną 2016

Wiosną w ''O mnie się nie martw''4 Marcin na jakiś czas wyjedzie z Warszawy, żeby wszystko sobie uporządkować. W czasie wyjazdu dojdzie do wniosku, że razem z Igą powinni zmienić dotychczasowe życie. Kaszuba ma już dość byłych mężów ukochanej i jej siostry. Ona natomiast nie znosi swojego przyszłego teścia.

Zakochani na nowo poukładają swoje sprawy i odizolują się od dotychczasowych kłopotów. Marcin zwolni się nawet z kancelarii, żeby ojciec nie mówił mu co ma robić. Sielanka jednak nie potrwa długo...

Przeczytaj: Druga szansa. Paweł Domagała przeszedł metamorfozę w nowym serialu TVN

W nowych odcinkach ''O mnie się nie martw''4 w życiu Igi i jej partnera pojawi się jej ojciec. Teraz to on zrujnuje im życie! Witold sprawi, że do ślubu Igi i Marcina w ogóle nie dojdzie?

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: