SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy O mnie się nie martw 4 sezon. Iga cierpi, bo Marcin ma syna

O mnie się nie martw 4 sezon. Iga cierpi, bo Marcin ma syna

16.04.2016, godz. 02:00
O mnie się nie martw 4 sezon odc. 7. Laura (Katarzyna Zielińska), Marcin (Stefan Pawłowski)
O mnie się nie martw 4 sezon odc. 7. Laura (Katarzyna Zielińska), Marcin (Stefan Pawłowski) foto: O mnie się nie martw Facebook/ Instagram, omniesieniemartw.tvp.pl

Iga Małecka (Joanna Kulig, 34 l.) z serialu "O mnie się nie martw" nie zaznaje spokoju. Co ukochany, to dla niej wciąż wielki znak zapytania. W 7 odcinku 4 sezonu "O mnie się nie martw" Iga poznaje szczegóły znajomości Marcina (Stefan Pawłowski, 30 l.) z Kingą (Dagmara Bąk, 31 l.). Próbuje się odnaleźć w nowej sytuacji, powściągnąć emocje.

Rozumie, w jak trudnej sytuacji znalazł się jej partner, ale jej samej też nie jest lekko. Jej napięcie eksploduje w kolejnym starciu z Grześkiem (Konrad Skolimowski, 20 l.) w ośrodku wychowawczym. Ale tym razem sprawa będzie poważniejsza niż spięcie podczas warsztatów.

Patrz: O mnie się nie martw 4 sezon. Marcin Kaszuba chce być ojcem Mateusza

Marcin kolejny raz staje przeciwko swemu ojcu w sprawie o działanie na szkodę spółki. Obu ponosi dużo bardziej niż skłócone strony. Ale Marek (Krzysztof Stelmaszyk, 57 l.) nie wyczuwa napięcia Marcina. Sam jest pod presją, bo zmiany w kancelarii zaczynają go przytłaczać.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: