SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy O mnie się nie martw 3 sezon. Związek Igi i Marcina w niebezpieczeństwie

O mnie się nie martw 3 sezon. Związek Igi i Marcina w niebezpieczeństwie

16.08.2015, godz. 20:25
O mnie się nie martw 3 sezon. Oliwka (Oliwia Dąbrowska), Helenka (Maja Kwaśny), Iga Małecka (Joanna Kulig), Marcin Kaszuba (Stefan Pawłowski)
O mnie się nie martw 3 sezon. Oliwka (Oliwia Dąbrowska), Helenka (Maja Kwaśny), Iga Małecka (Joanna Kulig), Marcin Kaszuba (Stefan Pawłowski) foto: O mnie się nie martw Facebook

Związek Igi (Joanna Kulig) i Marcina (Stefan Pawłowski) ma szanse przetrwać? Na pierwszy rzut oka są szalenie zakochani i szczęśliwi, że w końcu mogą być razem. Najnowsze zdjęcia z 3 sezonu ''O mnie się nie martw'' to dowód na to, że ten związek im służy. Niestety ich miłosna sielanka może nie potrwać długo. W ''O mnie się nie martw'' 3 szybko znajdą się powody do kłótni i ludzie, którym będzie zależało na zniszczeniu tej miłości.

"O mnie się nie martw" 3 sezon nowe odcinki od piątku 11 września 2015 w TVP2

Iga i Marcin w końcu razem! Fani serialu ''O mnie się nie martw'' musieli długo czekać na ten związek. W 3 sezonie ''O mnie się nie martw'' Iga i Marcin nie będą mogli się od siebie odkleić.

Zobacz: O mnie się nie martw 3 sezon. Marcin i Iga zamieszkają razem

Na najnowszych zdjęciach z planu ''O mnie się nie martw''3 widać, że Małecka i jej nowy partner są szalenie szczęśliwi. Towarzyszą im szerokie uśmiechy i motyle w brzuchu. Widać, że miłość im służy! Jak długo przetrwa ten związek?

W nowych odcinkach ''O mnie się nie martw''3 we wrześniu 2015 Marcin zaproponuje ukochanej, żeby zamieszkali razem. Małecka będzie zachwycona, a nowy lokal będzie idealny dla dużej rodziny.

Przeczytaj: O mnie się nie martw 3 sezon. Siostra Igi zniszczy jej związek z Marcinem Kaszubą?

Zakochani będą razem mieszkać i razem pracować w kancelarii. Prędzej czy później dopadną ich codzienne problemy i sprzeczki w kancelarii. W dodatku Krzysiek Małecki (Paweł Domagała) i Marek Kaszuba (Krzysztof Stelmaszyk) będą próbowali zniszczyć miłosną sielankę Igi i Marcina. Uda im się?

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: