SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy O mnie się nie martw 3 sezon online odcinek 12 na vod.tvp.pl w internecie za darmo po premierze w TVP2

O mnie się nie martw 3 sezon online odcinek 12 na vod.tvp.pl w internecie za darmo po premierze w TVP2

20.11.2015, godz. 18:29
O mnie się nie martw 3 odcinek 12, Iga (Joanna Kulig), Krzysiek (Paweł Domagała)
O mnie się nie martw 3 odcinek 12, Iga (Joanna Kulig), Krzysiek (Paweł Domagała) foto:

''O mnie się nie martw'' 3 sezon odcinek 12 (odc. 38) na vod.tvp.pl online za darmo w internecie. "O mnie się nie martw" 3 odc. 12 w TVP2 premiera w piątek 27.11.2015, godz. 20.10. Przed premierą serialu "O mnie się nie martw" 3 odcinek 12 w TVP2 na stronie internetowej vod.tvp.pl płatny. "O mnie się nie martw" 3 odcinek 12 w internecie bezpłatnie po premierze w TVP2 - oto link:

Zobacz: "O mnie się nie martw" 3 odcinek 12 online w internecie na VOD.TVP.pl

"O mnie się nie martw" 3 sezon odcinek 12 (odc. 38) - streszczenie, co się wydarzy?

Marcin (Stefan Pawłowski) zostaje zatrzymany przez policję. Przerażony Marek (Krzysztof Stelmaszyk) obwinia o wszystko Igę (Joanna Kulig). Zresztą ona sama czuje się winna.

Tomek nie pozostawia Małeckiej złudzeń: za pobicie ukochanego Doroty (Angelika Kurowska) Kaszubie grozi sprawa sądowa i koniec świetnie rozwijającej się kariery prawniczej. Wiele zależy od tego, jak w tej sytuacji zachowa się Łukasz (Jan Wieczorkowski).

Przygnębiony ostatnimi wydarzeniami Marcin prosi Laurę (Katarzyna Zielińska), by została jego pełnomocnikiem, gdyż nie chce, by reprezentował go Marek. Wszyscy przejmują się losem prawnika.

Nawet Krzysiek (Paweł Domagała) udziela wsparcia niedawnemu rywalowi. Tymczasem Aśka (Aleksandra Domańska) , nieświadoma zawirowań w życiu Marcina i Marka, decyduje się na poważną rozmowę z Adamem (Lesław Żurek). Podejmuje też decyzję dotyczącą ich wspólnej przyszłości.

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: