SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy O mnie się nie martw 3 sezon. Ojciec Marcina zniszczy jego związek z Igą Małecką?

O mnie się nie martw 3 sezon. Ojciec Marcina zniszczy jego związek z Igą Małecką?

06.08.2015, godz. 22:30
O mnie się nie martw 3 sezon. Marek Kaszuba (Krzysztof Stelmaszyk), Marcin (Stefan Pawłowski), Iga Małecka (Joanna Kulig)
O mnie się nie martw 3 sezon. Marek Kaszuba (Krzysztof Stelmaszyk), Marcin (Stefan Pawłowski), Iga Małecka (Joanna Kulig) foto: O mnie się nie martw Facebook/ vod.tvp.pl

Marek Kaszuba (Krzysztof Stelmaszyk) z "O mnie się nie martw" zniszczy Marcinowi (Stefan Pawłowski) życie! W nowych odcinkach 3 sezonu ''O mnie się nie martw'' ojciec młodego prawnika nie zaakceptuje jego związku z Igą Małecką (Joanna Kulig). Senior Kaszuba zacznie knuć intrygi, by skłócić syna z ukochaną. Uda mu się? Krzysztof Stelmaszyk zdaje sobie sprawę, że jego rola nie przypadnie widzom do gustu. W 3 sezonie ''O mnie się nie martw'' Marcin Kaszuba pójdzie z ojcem na prawdziwą wojnę...

"O mnie się nie martw" 3 sezon nowe odcinki od piątku, 11.09.2015, w TVP2

Marcin Kaszuba nie poradzi sobie z myślą, że jego ojciec został jego szefem. Marek Kaszuba wszedł w spółkę z Zarzyckim i od teraz sprawuje władzę w jego kancelarii. A to jeszcze nie koniec...

Zobacz: O mnie się nie martw 3 sezon. Marcin Kaszuba i jego ojciec Marek stoczą wojnę! O Igę Małecką?

Kaszuba senior jeszcze wiele razy będzie próbował uprzykrzyć synowi życie. W wywiadzie dla ''Tele Tygodnia'' Krzysztof Stelmaszyk, czyli serialowy ojciec Marcina zdradził, że nie zaakceptuje Igi w roli przyszłej synowej.

-Nie dziwi więc, że taki stary wyga w lot zorientuje się w zażyłości swojego syna z Igą Małecką i...będzie działał. Jego myślenie jest proste - nie po to wychował syna prawnika, by ten pakował się w mezalians! - tłumaczy serialowy Marek Kaszuba.

Przeczytaj: O mnie się nie martw 3 sezon. Ślub Igi i Marcina? Helenka i Oliwka ich połączą

Czy ojciec Marcina zniszczy jego związek z Igą? Wygląda na to, że senior nie stanie im na drodze. W 3 sezonie ''O mnie się nie martw'' zapowida się ostry konflikt ojca z synem.

-Ale bez obaw - dzielna Igunia poradzi sobie rzecz jasna, i z nim, i z jego licznymi intrygami, którymi będzie próbował rozdzielić tę parę. Niestety, bezskutecznie - zdradza aktor w rozmowie z ''Tele Tygodniem''.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: