SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy O mnie się nie martw 3 sezon. Iga przyjmuje oświadczyny Marcina! Kiedy ślub?

O mnie się nie martw 3 sezon. Iga przyjmuje oświadczyny Marcina! Kiedy ślub?

06.11.2015, godz. 18:29
O mnie się nie martw 3 sezon odc. 8. Iga (Joanna Kulig), Marcin (Stefan Pawłowski), Renata Kaszuba (Katarzyna Gniewkowska)
O mnie się nie martw 3 sezon odc. 8. Iga (Joanna Kulig), Marcin (Stefan Pawłowski), Renata Kaszuba (Katarzyna Gniewkowska) foto: O mnie się nie martw Facebook/ Instagram, omniesieniemartw.tvp.pl

Bohaterowie serialu "O mnie się nie martw" przekonują się jak słodko jest się godzić po kłótni... W 9 odcinku 3 sezonu "O mnie się nie martw" o tę słodycz zadbała Iga (Joanna Kulig), zdobywając się na przeproszenie Marcina (Stefan Pawłowski). Urocze godzenie się obojga przerywa przyjście siostry Igi, Doroty (Angelika Kurowska).

"O mnie się nie martw" 3 sezon odcinek 9 (odc. 35) - piątek, 5.11.2015, o godz. 20.10 w TVP2


Młody prawnik ma dość, nie chce znów nocować na polówce. Tymczasem Iga znów angażuje się w sprawy innych. Do kancelarii Kaszuba&Zarzycki przychodzi bowiem kolega szkolny Helenki (Maja Kwaśny), córki Małeckiej, ze skargą, że jego rodzice źle zarządzają majątkiem pozostawionym mu przez dziadka.

Patrz: O mnie się nie martw. Nie będzie 4 sezonu, bo Joanna Kulig chce odejść!

Sprawę podejmuje Marek (Krzysztof Stelmaszyk), a Igę o wsparcie prosi matka chłopca. Jeszcze tego samego wieczoru Marcin niespodziewanie oświadcza się Idze.

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: