SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy O mnie się nie martw 3 sezon. Iga poznaje matkę Marcina i jego tajemnice z przeszłości

O mnie się nie martw 3 sezon. Iga poznaje matkę Marcina i jego tajemnice z przeszłości

30.10.2015, godz. 18:29
O mnie się nie martw 3 sezon odc. 8. Iga (Joanna Kulig), Marcin (Stefan Pawłowski), Renata Kaszuba (Katarzyna Gniewkowska)
O mnie się nie martw 3 sezon odc. 8. Iga (Joanna Kulig), Marcin (Stefan Pawłowski), Renata Kaszuba (Katarzyna Gniewkowska) foto: O mnie się nie martw Facebook/ vod.tvp.pl

Przed Igą Małecką (Joanna Kulig) z "O mnie się nie martw" poważne wyzwanie. Jej powrót do Marcina Kaszuby (Stefan Pawłowski) i dziewczynek po dłuższym pobycie u rodziców zbiega się w czasie z pierwszym spotkaniem z matką Marcina. W 8 odcinku 3 sezonu "O mnie się nie martw" Iga poznaje przyszłą teściową. Renata Kaszuba (Katarzyna Gniewkowska) sprawia wrażenie miłej, ale może to tylko pozory.

"O mnie się nie martw" 3 sezon odcinek 8 (odc. 34) - piątek, 30.10.2015, o godz. 20.10 w TVP2

Czy Renata Kaszuba tak jak jej mąż Marek (Krzysztof Stelmaszyk) będzie przeciwko temu, by Marcin się ożenił z Igą? Związek głównych bohaterów "O mnie się nie martw" nie podoba się Kaszubie seniorowi. I nie raz wprost powiedział to swojemu synowi. A właściwie bratankowi, bo przecież Marcin nie jest biologicznym synem Marka i Renaty.

Przeczytaj: O mnie się nie martw 3 sezon. Zaręczyny Igi i Marcina na dachu kancelarii

W 8 odcinku 3 sezonu "O mnie się nie martw" Iga wraca do Warszawy po kilku tygodniach spędzonych u rodziców na wsi niedaleko Rucianego. Od progu witają ją uradowane dziewczynki. Helenka (Maja Kwaśny) i Oliwka (Oliwia Dąbrowska) już nie mogły się doczekać powrotu mamy.

Od razu po przyjeździe Małecka zauważa, że jej córki wyglądają jakoś inaczej - mają nowe sukienki i ozdoby do włosów. W pierwszej chwili myśli, że to prezenty od Marcina, który rozpieszczał dziewczynki pod jej nieobecność, ale córki Igi od razu chwalą się, że to wszystko zasługa ich taty Krzyśka (Paweł Domagała). Iga zastanawia się skąd jej były mąż wziął na to pieniądze.

Patrz: O mnie się nie martw 3 sezon. Iga zazdrosna o przyjaźń Marcina i Ewy

Jej myśli cały czas krążą jednak wokół matki Marcina. Spotkanie z Renatą Kaszubą sprawia, że jest kłębkiem nerwów. Już dawno nie czuła takiej tremy. Marcin stara się uspokoić ukochaną, że jego matka na pewno ją polubi. Ale złe doświadczenia z Markiem Kaszubą robią swoje - Iga szaleje ze zdenerwowania.

I jakby tego było mało niebawem Iga poznaje tajemnicę Marcina i jego przybranych rodziców. Nie może uwierzyć, że ukochany nie powiedział jej o śmierci swoich prawdziwych rodziców w wypadku. Dochodzi do kłótni, którą wzmaga zaskakująca dla Małeckiej przyjaźń Marcina z Ewą (Katarzyna Maciąg). Kaszuba szuka wsparcia u przyjaciółki Igi, czym jeszcze bardziej naraża się zazdrosnej Małeckiej.

Nieporozumienia między zakochanymi są na rękę Krzyśkowi, który wciąż nie traci nadziei, że Igunia do niego wróci.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Zobacz PROGRAM TV na SE.pl >>>

Źródło: Julia Tryzno
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: