SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy O mnie się nie martw 3 sezon. Mąż Ewy wraca do Polski! Piotrek grozi, że zabierze jej syna Rafałka

O mnie się nie martw 3 sezon. Mąż Ewy wraca do Polski! Piotrek grozi, że zabierze jej syna Rafałka

23.10.2015, godz. 07:23
O mnie się nie martw 6 odcinek 3, Ewa (Katarzyna Maciąg), Łukasz (Jan Wieczorkowski)
O mnie się nie martw 6 odcinek 3, Ewa (Katarzyna Maciąg), Łukasz (Jan Wieczorkowski) foto: O mnie się nie martw Facebook/ vod.tvp.pl

Na ten moment Ewa (Katarzyna Maciąg) z "O mnie się nie martw" czekała prawie dwa lata! W 7 odcinku 3 sezonu "O mnie się nie martw" nieoczekiwany powrót męża Ewy. Piotrek (Fabian Kocięcki) przyjeżdża do Polski z Londynu, bo chce walczyć o żonę i ich syna Rafałka. Nie zgadza się na rozwód i zapewnia Ewę, że jej nie zdradził. W końcu zaczyna jej grozić, że zabierze jej dziecko!

"O mnie się nie martw" 3 sezon odcinek 7 (odc. 33) - piątek, 23.10.2015, o godz. 20.10 w TVP2

Małżeństwo Ewy i Piotrka już od dawna jest fikcją. Przyjaciółka Igi Małeckiej (Joanna Kulig) sama wychowuje syna, bo w tykm czasie jej mąż zarabia na rodzinę w Londynie. I przy okazji zdradza żonę z innymi kobietami.

Teresa (Elżbieta Jarosik) wynajęła nawet prywatnego detektywa, by mieć dowód na niewierność zięcia. Dzięki zdjęciom Piotrka z kochanką Ewa przekonała się na własne oczy, że mąż nie jest jej wart.

Przeczytaj: O mnie się nie martw 3 sezon. Awantura Kaszubów w sądzie! Renata atakuje Marka

W 7 odcinku 3 sezonu "O mnie się nie martw" Piotrek niespodziewanie wraca do Polski i staje w drzwiach mieszkania Ewy. Pierwsze po długiej rozłące spotkanie małżonków nie jest pełne wzruszeń i miłosnych uniesień. Wręcz przeciwnie. Ewa, która ma dowody na zdrady męża, daje mu jasno do zrozumienia, że nie ma już tu czego szukać.

- Nie spałem z tą kobietą i nie chce rozmawiać przez prawników Wyjedź ze mną! To taki dziwne, że chcę mieć żonę i dziecko przy sobie - przekonuje ją Piotrek, ale ona nie zamierza się na to zgodzić. Nawet ze względu na Rafałka, który przecież potrzebuje ojca.

Patrz: O mnie się nie martw 3 sezon. Rodzice Marcina ukrywają przed nim sekret z przeszłości

Jedyne czego Ewa chce to jak najszybciej dostać rozwód. Wzajemne pretensje i oskarżenia o kryzys w związku powodują, że Ewa decyduje się podjąć odpowiednie kroki prawne, by zakończyć swoje małżeństwo. Z wielkim zapałem pomaga jej w tym Teresa, która dostarcza Marcinowi Kaszubie (Stefan Pawłowski) zdjęcie zrobione zięciowi z jego kochanką.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

 

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Zobacz PROGRAM TV na SE.pl >>>

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: