SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy O mnie się nie martw 3 sezon. Kaszubowie w akcji. Marek uderza w Marcina

O mnie się nie martw 3 sezon. Kaszubowie w akcji. Marek uderza w Marcina

17.10.2015, godz. 02:30
O mnie się nie martw 3 sezon odc. 7 Renata (Katarzyna Gniewkowska), Marek (Krzysztof Stelmaszyk), Marcin (Stefan Pawłowski)
O mnie się nie martw 3 sezon odc. 7 Renata (Katarzyna Gniewkowska), Marek (Krzysztof Stelmaszyk), Marcin (Stefan Pawłowski) foto: Agencja W-impact/TVP

U Kaszubów z "O mnie się nie martw" zamieszanie jak nigdy dotąd. Oliwy do ognia dolewa matka Marcina (Stefan Pawłowski, 29 l.), Renata (Katarzyna Gniewkowska, 53 l.). W 7 odcinku 3 sezonu "O mnie się nie martw" konfrontacja kończy się tragicznie...

"O mnie się nie martw" 3 sezon odcinek 7 (odc. 33) - piątek, 23.10.2015, o godz. 20.10 w TVP2

Marcin spotyka się z matką w barze. Problemy piętrzą się w zaskakującym tempie. Tymczasem ojciec młodego prawnika, Marek (Krzysztof Stelmaszyk, 56 l.), prowadzi sprawę braci oskarżonych o napad na osiedlowy oddział banku. Mężczyźni nieoczekiwanie zaczynają na sali obwiniać się nawzajem.

Zobacz: O mnie się nie martw 3 sezon. Mąż Ewy wraca do Polski! Piotrek walczy o żonę i syna

Adwokat musi wypowiedzieć pełnomocnictwo jednemu z nich. Prosi Marcina, by podjął się obrony drugiego z braci. Matka Marcina postanawia zobaczyć męża i syna w akcji. Zachwycona skutecznością Marcina powie jednak o jedno słowo za dużo, czym spowoduje publiczną, mocną reakcję Marka, która rykoszetem uderzy w Marcina.

Oszołomiony Marcin znajdzie zrozumienie i wsparcie u... Aśki.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Zobacz PROGRAM TV na SE.pl >>>

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: