SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy O mnie się nie martw 3 sezon. Marek i Renata nie są rodzicami Marcina Kaszuby

O mnie się nie martw 3 sezon. Marek i Renata nie są rodzicami Marcina Kaszuby

16.10.2015, godz. 20:22
O mnie się nie martw 3 sezon. Marek Kaszuba (Krzysztof Stelmaszyk), Marcin (Stefan Pawłowski)
O mnie się nie martw 3 sezon. Marek Kaszuba (Krzysztof Stelmaszyk), Marcin (Stefan Pawłowski) foto: omniesieniemartw.tvp.pl

Zaskakujący zwrot akcji w serialu "O mnie się nie martw"! Marcin Kaszuba (Stefan Pawłowski) nie jest synem Marka (Krzysztof Stelmaszyk) i Renaty (Katarzyna Gniewkowska). W 6 odcinku 3 sezonu "O mnie się nie martw" ojciec Marcina, który tak naprawdę jest jego wujkiem ujawnia szokującą rodzinną tajemnicę. Biologiczni rodzice Marcina zginęli w wypadku kiedy miał zaledwie 3 lata. Marek Kaszuba, który jest młodszym bratem ojca Marcina, przysposobił bratanka.

O mnie się nie martw 3 sezon odcinek 6 (odc. 32) - piątek, 16.10.2015, o godz. 20.10 w TVP2

Tragiczny wypadek sprzed lat zmienił życie Marcina Kaszuby, który w jednej chwili stracił ukochanych rodziców i zyskał nowych, którzy jednak nie potrafili mu stworzyć ciepłej, kochającej rodziny.

W 6 odcinku 3 sezonu "O mnie się nie martw" do Warszawy przyjeżdża Renata Kaszuba, która chce jak najszybciej rozwieść się z Markiem i przepisać na Marcina swoją część majątku. Rozmowa skłóconych małżonków w gabinecie Laury Curyło (Katarzyna Zielińska) zaczyna się dość niepozornie.

Przeczytaj: O mnie się nie martw 3 sezon. Tajemnice Kaszubów. Rodzice Marcina ukrywają przed nim sekret z przeszłości

- Przyjechałam, bo chciałam porozmawiać z Marcinem - zapewnia spokojnie Renata Kaszuba. Ale Markowi od razu puszczają nerwy. - To niepotrzebnie się fatygowałaś. Marcin już wie, że zwariowałaś - atakuje żonę.

- Raczej znormalniałam. Nareszcie się od ciebie uwolnię - odbija piłeczkę Renata. - Uwolnisz? Miejmy to już za sobą - dodaje Kaszuba.

Laura, chcąc nie chcąc, zostaje świadkiem ostrej awantury Kaszubów, którzy szczerze się nie znoszą. Renata Kaszuba podczas spotkania z prawniczką zaznacza, że chce przepisać swoją cześć majątku w całości na Marcina. - Nie chcę, żeby ten rozwód dotknął finansowo Marcina - tłumaczy kobieta.

Choć Laura wyjaśnia, że przecież Marcin i tak kiedyś odziedziczy po niej pieniądze, to Marek wtrąca jedną uwagę. - Nie oddziedziczy, bo Marcin nie jest synem tej pani... Rozumiem, że chcesz zagłuszyć wyrzuty sumienia tym nagłym atakiem hojności.

Patrz: O mnie się nie martw 3 sezon. Marcin oświadczy się Idze

Wychodzi na jaw, że Marcin jest synem starszego brata Marka. Kaszuba senior przysposobił swojego bratanka wiele lat temu. Kiedy Marcin miał 3 lata jego rodzice zginęli w wypadku samochodowym spowodowanym przez pijanego kierowcę. To dziadkowie zaopiekokowali się Marcinem, a później przygarnęli go Marek z Renatą. Wkrótce potem Kaszubowie wzięli ślub. Zrobili to dla dobra bratanka.

Kaszuba senior wypomina żonie jak rozpaczała, że przez Marcina nie może zrealizować swoich planów, że dziecko skomplikowało jej życie.

- Wtedy jak był dzieckiem i naprawdę potrzebował matki, odsunęłaś się od niego. Winisz go za to, że wtedy kiedy mogłaś nie zdecydowałaś się na własne dziecko - zarzuca żonie.

Matka Marcina zwierza się Laurze, że ze względu na Marcina wzięła ślub z Markiem. I choć starała się być dla niego dobrą matką, to nie zawsze to się jej udawało.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: