SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy O mnie się nie martw 3 sezon. Marcin kupuje pierścionek zaręczynowy dla Igi

O mnie się nie martw 3 sezon. Marcin kupuje pierścionek zaręczynowy dla Igi

10.10.2015, godz. 19:55
O mnie się nie martw 3 sezon odc. 6. Marcin Kaszuba (Stefan Pawłowski), Ewa (Katarzyna Maciąg)
O mnie się nie martw 3 sezon odc. 6. Marcin Kaszuba (Stefan Pawłowski), Ewa (Katarzyna Maciąg) foto: omniesieniemartw.tvp.pl

Będzie ślub Igi (Joanna Kulig) i Marcina (Stefan Pawłowski) w ''O mnie się nie martw''?  W 6 odcinku 3 sezonu ''O mnie się nie martw'' mecenas Kaszuba (Stefan Pawłowski) prosi Ewę (Katarzyna Maciąg) o pomoc w wyborze pierścionka zaręczynowego. Przyjaciółka Igi (Joanna Kulig) z chęcią pomaga prawnikowi, a Małecka niczego nie podejrzewa, bo wciąż jest na wsi u rodziców. Czy Marcin oświadczy się Idze?

"O mnie się nie martw" 3 sezon odcinek 6 (odc. 32) - piątek, 16.10.2015, o godz. 20.10 w TVP2

W 6 odcinku 3 sezonu ''O mnie się nie martw'' Marcin Kaszuba postanawia poprosić Igę o rękę! Czy uda mu się wybrać idealny pierścionek zaręczynowy? Ewa oferuje mu swoją pomoc.

Zobacz: O mnie się nie martw 3 sezon. Marcin oświadczy się Idze

Przyjaciółka Igi zdecydowała, że najwyższa pora na rozwód. Jej mąż Piotrek mieszka za granicą i nie pomaga jej w wychowaniu dziecka. Marcin pisze Ewie pozew rozwodowy, a ona w ramach wdzięczności robi mu porządek w papierach.

Młody Kaszuba jest niesamowicie zapracowany. Ewa szybko staje się dla niego kimś w rodzaju sekretarki. Między obowiązkami zawodowymi, Marcina zaczyna planować zaręczyny.

Przeczytaj: O mnie się nie martw. Stefan Pawłowski prywatnie. Jakie kobiety lubi Marcin Kaszuba?

W końcu Marcin zdaje sobie sprawę, że nikt nie zna Igi lepiej niż Ewa. Młody prawnik prosi przyjaciółkę ukochanej, żeby pomogła mu w wyborze pierścionka zaręczynowego. Ewa nie kryje swojej radości i od razu się zgodza.

-Pomogłabyś mi kupić pierścionek? - pyta nieśmiało Marcin. Problem w tym, że kiedy Ewa i Kaszuba biegają po mieście w poszukiwaniu błyskotki Iga nie zdaje sobie sprawy, że przyjaciółka tak bardzo zbliżyła się do jej ukochanego.

Po powrocie do Warszawy, w 7 odcinku 3 sezonu "O mnie się nie martw" zaczyna podejrzewać, że Ewa chce jej odbić Marcina. Czy zaręczyny w ogóle się odbędą po tym, jak Iga wybuchnie zazdrością?

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Zobacz ZWIASTUN 3 sezonu "O mnie się nie martw" >>>

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: