SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy O mnie się nie martw 3 sezon. Krzysiek u księdza! Co Małecki zrobi z pieniędzmi?

O mnie się nie martw 3 sezon. Krzysiek u księdza! Co Małecki zrobi z pieniędzmi?

09.10.2015, godz. 20:00
O mnie się nie martw 3 odcinek 6, Krzysiek (Paweł Domagała)
O mnie się nie martw 3 odcinek 6, Krzysiek (Paweł Domagała) foto:

Krzysiek Małecki (Paweł Domagała) nagle się wzbogacił i szuka pomocy u księdza! W 6 odcinku 3 sezonu ''O mnie się nie martw'' były mąż Igi (Joanna Kulig) zjawia się w kościele, żeby dowiedzieć się, co powinien zrobić ze znalezionymi pieniędzmi. Bo choć on ma szczęście, ale jego znajomych prześladuje pech. Weług Krzyśka to fatum. Wcześniej jednak zagląda do kantoru, żeby poznać dokładną wartość banknotów. Co Krzysiek zrobi z fortuną, którą znalazł w sortowni elektrośmieci?

"O mnie się nie martw" 3 sezon odcinek 6 (odc. 32) - piątek, 16.10.2015, o godz. 20.10 w TVP2

Krzysiek Małecki znalazł reklamówkę pieniędzy w sortowni i teraz ma dylemat, co zrobić ze znalezioną kwotą. Sumienie zaprowadza go do księdza.

Zobacz: O mnie się nie martw 3 sezon. Anna Mucha będzie kochanką Filipa Bonnet

Małecki zorientował się już jak wygląda sprawa znaleźnego od strony prawnej. I przy okazji dowiedział się, że jak nie odda pieniędzy, to może mieć spore kłopoty. Krzysiek nie zdradził jednak Marcinowi (Stefan Pawłowski), że jest w posiadaniu olbrzymiej kwoty.

W 6 odcinku 3 sezonu ''O mnie się nie martw'' Krzysiek udaje się do kościoła. Były mąż Igi ma nadzieję, że ksiądz wskaże mu drogę. Nie chodzi tylko o znalezione pieniądze, ale także o pecha, który prześladuje jego znajomych.

- Kapłanie duchowy. Mam taką sytuację życiową i chciałem pogadać - wyjaśnia Krzysiek.
- Potrzebujesz spowiedzi?
- Aż tak to nie, ale sytuacja jest poważna - dodaje Małecki, który wcześniej sprawdza kurs dolara w kantorze. - Fatum mnie ściga. Mnie i wszystkich wokół - wyjaśnia.

Przeczytaj: O mnie się nie martw 3 sezon. Tajemnice Kaszubów. Rodzice Marcina ukrywają przed nim sekret z przeszłości

Co ksiądz radzi Krzyśkowi i czy ten posłucha duchownego? - Powtarzam ci syna, że nie ma coś takiego jak fatum. To zły dzień. Po prostu się zdarza - tłumaczy ksiądz. A kiedy Krzysiek przyznaje się, że ostatnio znalazł pieniądze, kapłan sugeruje Małeckiemu, że opętał go diabeł konsumpcjonizmu.

Już niedługo w ''O mnie się nie martw'' okaże się, że gotówka należy do pięknej i bajecznie bogatej bizneswoman Zuzanny (Anna Mucha).

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Zobacz ZWIASTUN 3 sezonu "O mnie się nie martw" >>>

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: