SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy O mnie się nie martw 3 sezon. Dorota nową sprzątaczką w kancelarii. Marcin ma dosyć siostry Igi

O mnie się nie martw 3 sezon. Dorota nową sprzątaczką w kancelarii. Marcin ma dosyć siostry Igi

09.10.2015, godz. 19:47
O mnie się nie martw 3 sezon odc. 5. Marcin Kaszuba (Stefan Pawłowski), Dorota (Angelika Kurowska)
O mnie się nie martw 3 sezon odc. 5. Marcin Kaszuba (Stefan Pawłowski), Dorota (Angelika Kurowska) foto: Agencja W-impact

Dorota (Angelika Kurowska) z "O mnie się nie martw" niszczy związek Igi Małeckiej (Joanna Kulig) i Marcina Kaszuby (Stefan Pawłowski). Przez siostrę Igi zakochani nie sypiają razem, bo Dorota śpi z Małecką w łóżku. Po drugie dziewczyna przynosi Marcinowi pecha i przez nią giną jego pieniądze. W dodatku przez siostrę Iga nie zjawia się na romantycznym spotkaniu w hotelu... W 5 odcinku 3 sezonu ''O mnie się nie martw'' Marcin ma serdecznie dosyć Doroty.

"O mnie się nie martw" 3 sezon odcinek 5 (odc. 31) - piątek, 9.10.2015, o godz. 20.10 w TVP2

Dorota niespodziewanie pojawiła się w życiu siostry, a Marcin ma już tego dość. Iga Małecka cały czas niańczy młodszą siostrę, a dla niego nie ma czasu.

Przeczytaj: O mnie się nie martw 3 sezon. Marcin oświadczy się Idze

Młody mecenas doszedł do wniosku, że nie zniesie kolejnej nocy na kanapie. W końcu jego miejsce w łóżku u boku Igi zajęła Dorota... Marcin wynajmuje pokój w hotelu z pięknym widokiem na Warszawę i kupuje bukiet czerwonych róż. Małecka jednak nie dociera na miejsce, bo w tym czasie słucha rozżalonej siostry, która ma dość życia na wsi.

W 5 odcinku 3 sezonu ''O mnie się nie martw" Iga stara się załagodzić konflikt Doroty z rodzicami. Dlatego na kilka dni jedzie do Rucianego, by porozmawiać z matką i ojcem na temat planów swojej młodszej siostry. Pod jej nieobecność to Dorota zastępuje ją w kancelarii i zostaje nową sprzątaczką.

Marcin wspiera ukochaną, bo wie, że w ten sposób pozbędzie się Doroty ze swojego życia. Opiekuje się córkami Igi i stara się dogadać ze szwagierką.

Zobacz: O mnie się nie martw 3 sezon. Młodsza siostra Igi zniszczy jej związek z Marcinem?

Dorota nie daje Marcinowi spokoju. Jest irytująca, nie chce jej się pracować, a w Warszawie zamierza żyć na koszt jego i Igi. Bo dla Doroty najważniejsze jej poszukiwanie wielkiej miłości. Siostra Igi przyjechała do stolicy, bo poznała mężczyznę przez internet.

- A ten twój warszawski chłopak to coś poważnego? - pyta Marcin  próbując się dowiedzieć co dziewczyna kombinuje. - Jakie masz plany? Bo chyba nie przyjechałaś tu, żeby z nim zamieszkać? - dodaje Kaszuba.

Siostra Igi udaje, że nie rozumie aluzji. - Fajny jest, ale to nie oznacza, że chcę od razu zwalać mu się na głowę...

- Czyli ze mną będziesz mieszkać? - dopytuje prawnik. - Słuchaj, wy i tak się niedługo wyprowadzacie do tego nowego mieszkania, więc chyba parę dni ze mną wytrzymasz? Ostatecznie mogę się przenieść na polówkę. Ale ogólnie to średnio gościnni jesteście w tej Warszawie - odcina się Dorota.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: