SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy O mnie się nie martw 3 sezon. Sekretarka Marta i Tomek w łóżku!

O mnie się nie martw 3 sezon. Sekretarka Marta i Tomek w łóżku!

01.10.2015, godz. 19:00
O mnie się nie martw 3 sezon odc. 4. Tomek Podhalski (Karol Dziuba), Marta (Katarzyna Ankudowicz)
O mnie się nie martw 3 sezon odc. 4. Tomek Podhalski (Karol Dziuba), Marta (Katarzyna Ankudowicz) foto: O mnie się nie martw Facebook/ Instagram, omniesieniemartw.tvp.pl

Flirt sekretarki Marty (Katarzyna Ankudowicz) i mecenasa Tomka Podhalskiego (Karol Dziuba) z serialu "O mnie się nie martw" kończy się w łóżku! Ale o namiętnej nocy Marta może zapomnieć. W 4 odcinku 3 sezonu "O mnie się nie martw" sekretarka z kancelarii tak skutecznie pociesza prawnika, który wściekły na Marka Kaszubę (Krzysztof Stelmaszyk) rzuca pracę, że zaprasza go do swojej sypialni. Tyle tylko, że Tomek nie jest w formie na miłosne igraszki.

"O mnie się nie martw" 3 sezon odcinek 4 (odc. 30) - piątek, 2.10.2015, o godz. 20.10 w TVP2

Między Martą a Tomkiem iskrzy od dawna, ale żadne z nich nie ma dość odwagi, by zrobić ten pierwszy krok. Delikatnie aluzje sekretarki na temat wspólnych dzieci nawet robią na Tomku wrażenie, lecz prawnik zachowuje się tak, jakby romans z Martą był dla niego powodem do wstydu.

Przeczytaj: O mnie się nie martw 3 sezon. Dorota wyciąga pieniądze od Igi i Marcina - ZWIASTUN

Wszystko zmienia się kiedy w 4 odcinku 3 sezonu "O mnie się nie martw" dochodzi do awantury między Tomkiem a Marcinem Kaszubą (Stefan Pawłowski). Koledzy skaczą sobie do gardeł,  Marek, który uwielbia takie sytuacje, napuszcza ich na siebie. W efekcie czego Tomek w nerwach oznajmia, że odchodzi z kancelarii.

Marta próbuje uspokoić prawnika. I nawet się do niego przytula, lecz mecenas Podhalski nie jest w nastroju, by odwzajemnić te czułości. - Pani Marto to nie jest najlepszy...
- Tomek, cicho, spokojnie - odpowiada sekretarka, ale widząc oschłość prawnika odchodzi.

Patrz: O mnie się nie martw 3 sezon. Marcin oświadczy się Idze

Kilka godzin później Tomek czeka na Martę przed jej mieszkaniem. Przyjeżdża specjalnie do niej, by podziękować za wsparcie. Sekretarka korzysta z okazji i zaprasza go do środka. Pyszne kanapki, czerwone wino i szczera rozmowa sprawiają, że w Tomka wstępuje nowa energia. Ale gdy prawnik zabiera się do całowania Marty ona ucieka do łazienki, by się odświeżyć. Bardzo szybko jednak tego żałuje. Bo kiedy wraca do Tomka, on smacznie śpi.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Zobacz ZWIASTUN 4 odcinka 3 sezonu "O mnie się nie martw" >>>


Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: