SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy O mnie się nie martw 3 sezon. Dorota na utrzymaniu Igi i Marcina - ZWIASTUN

O mnie się nie martw 3 sezon. Dorota na utrzymaniu Igi i Marcina - ZWIASTUN

02.10.2015, godz. 18:29
O mnie się nie martw 3 sezon odc. 4. Iga Małecka (Joanna Kulig), Dorota (Angelika Kurowska)
O mnie się nie martw 3 sezon odc. 4. Iga Małecka (Joanna Kulig), Dorota (Angelika Kurowska) foto: O mnie się nie martw Facebook/ Instagram, omniesieniemartw.tvp.pl

Siostra Igi Małeckiej (Joanna Kulig) z "O mnie się nie martw" to niezłe ziółko! Nagły przyjazd Doroty (Angelika Kurowska) do Igi nie jest tylko zwykłą, rodzinną wizytą. W 4 odcinku 3 sezonu "O mnie się nie martw" Iga dowiaduje się, że Dorota uciekła z domu, bo nie chciała wyjść za mąż! Jakby tego było mało młodsza siostra planuje zostać w Warszawie i żyć na koszt jej i Marcina Kaszuby (Stefan Pawłowski). Dorota szuka bowiem wielkiej miłości, a praca może przecież poczekać...

"O mnie się nie martw" 3 sezon odcinek 4 (odc. 30) - piątek, 2.10.2015, o godz. 20.10 w TVP2

Iga i Marcin nie mają szansy cieszyć się swoim szczęściem, bo ich miłosną sielankę zakłóca nagłe pojawienie się Doroty. Wizyta siostry to dopiero początek zmartwień Małeckiej. Iga słuszenie podejrzewa, że 25-latka przysporzy jej samych kłopotów. Ale nie spodziewa się, że przez Dorotę jej związek z Marcinem będzie zagrożony!

Patrz: O mnie się nie martw 3 sezon. Marcin oświadczy się Idze

W 4 odcinku 3 sezonu "O mnie się nie martw"  wychodzi na jaw po co naprawdę Dorota przyjechała do Warszawy i jak długo chce zostać u Igi.Dorota nie ma zamiaru wracać na wieś do rodziców, którzy chcą ją wydać za mąż.

Apodyktyczna matka zmusza ją do ślubu z chłopakiem, z którym Dorota jest od liceum, ale siostra Igi inaczej widzi swoją przyszłość. Marzy jej się wielka miłość i życie w wielkim mieście. Oczywiście za pieniądze Igi i Marcina.

Przeczytaj: O mnie się nie martw 3 sezon. Kim jest Dorota, siostra Igi? Angelika Kurowska w O mnie się nie martw

Na próźno Iga przekonuje Dorotę, że powinna wrócić do domu. 25-latka nie chce nawet o tym słyszeć. Podczas pobytu w Warszawie liczy na pomoc finansową Igi i darmowe mieszkanie, bo nie myśli o znalezieniu sobie pracy.

Iga nie ma innego wyjścia - musi zająć się Dorotą! Napięcie między siostrami sięga zenitu, gdy podczas zakupów Iga odkrywa, że została okradziona i ktoś wydaje pieniądze znajdujące się na koncie karty kredytowej Marcina.

Czy Iga i Dorota dogadają się? Jak długo Marcin wytrzyma pod jednym dachem z Dorotą? O tym widzowie "O mnie się nie martw" dowiedzą się w kolejnych odcinkach.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Zobacz ZWIASTUN 4 odcinka 3 sezonu "O mnie się nie martw" >>>


Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: