SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy O mnie się nie martw 3 sezon. Awantura w kancelarii. Tomek odejdzie z pracy

O mnie się nie martw 3 sezon. Awantura w kancelarii. Tomek odejdzie z pracy

25.09.2015, godz. 20:15
O mnie się nie martw 3 sezon odc. 4. Tomek Podhalski (Karol Dziuba), Marcin Kaszuba (Stefan Pawłowski), Marek (Krzysztof Stelmaszyk)
O mnie się nie martw 3 sezon odc. 4. Tomek Podhalski (Karol Dziuba), Marcin Kaszuba (Stefan Pawłowski), Marek (Krzysztof Stelmaszyk) foto: O mnie się nie martw Facebook/ Instagram, omniesieniemartw.tvp.pl

Od kiedy Marek Kaszuba (Krzysztof Stelmaszyk) z "O mnie się nie martw" został nowym szefem w kancelarii Wiktora Zarzyckiego (Andrzej Zieliński) wśród pracowników panuje nerwowa atmosfera. W 4 odcinku 3 sezonu "O mnie się nie martw" emocje wybuchają z ogromną siłą kiedy Marcin (Stefan Pawłowski) i Tomek Podhalski (Karol Dziuba) stają przeciwko sobie w sądzie. Marek, który uwielbia takie sytuacje, napuszcza ich na siebie, w efekcie czego Tomek rzuca pracę!

"O mnie się nie martw" 3 sezon odcinek 4 (odc. 30) - piątek, 2.10.2015, o godz. 20.10 w TVP2

Marcin i Tomek z "O mnie się nie martw" od zawsze byli wrogami. Kiedyś poróżniła ich Asia Zarzycka (Aleksandra Domańska). Mecenas Podhalski rozstał się z nią tuż przed tym jak Joanna wpadła w ramiona Kaszuby.

Prawnicy wciąż są na wojennej ścieżce, ale nie chodzi już o kobietę. Tomek zawsze miał kompleksy przy Marcinie, czuł się gorszy, mniej błyskotliwy. Kiedy Kaszuba wchodzi na salę sądową jest gwiazdą. A kiedy Podhalski zajmuje miejsce dla adwokatów jest tylko zwykłym, szarym prawnikiem, jakich wielu.

Przeczytaj: O mnie się nie martw 3 sezon. Marcin oświadczy się Idze

W 4 odcinku 3 sezonu "O mnie się nie martw" w kancelarii zjawia się była nauczycielka Tomka, która chce cofnąć darowiznę na rzecz wnuczki. Z kolei do Marcina zgłasza się wnuczka klientki. W ten sposób prawnicy stają po przeciwnej stronie barykady.

Kaszuba senior próbuje poróźnić Tomka z Marcinem. Wychodzi bowiem z założenia, że ich spór wyjdzie na dobre rozprawie. Między prawnikami dochodzi do ostrej awantury. Podhalski traci nad sobą panowanie. W obecności Marka atakuje młodego Kaszubę. - Ja nie jestem workiem treningowym pańskiego syna!

Marcin stara się uspokoić kolegę, bo dobrze zna swojego ojca i wie, że uwielbia tego typu zagrywki między współpracownikami. - Tomek, nie daj mu się sprowokować.

Patrz: O mnie się nie martw 3 sezon.Matka Marcina zdradzi tajemnice rodziny Kaszuby

Ale Podhalski wie swoje. Ciągłe napięcie, stres związny z rządami Kaszuby seniora w kancelarii jest dla niego nie do zniesienia. - Nie, to ty otwórz wreszcie oczy i zobacz co się tu dzieje!
W efekcie tej awantury Tomek w nerwach oznajmia, że odchodzi z kancelarii. I nawet sekretarka Marta (Katarzyna Ankudowicz) nie może go zatrzymać.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: