SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy O mnie się nie martw 3 sezon. Ewa rozwodzi się z mężem Piotrem

O mnie się nie martw 3 sezon. Ewa rozwodzi się z mężem Piotrem

18.09.2015, godz. 20:10
O mnie się nie martw 3 odc 3, Iga Małecka (Joanna Kulig), Ewa (Katarzyna Maciąg)
O mnie się nie martw 3 odc 3, Iga Małecka (Joanna Kulig), Ewa (Katarzyna Maciąg) foto:

Ewa (Katarzyna Maciąg) z "O mnie się nie martw" nie chce być dłużej żoną Piotra (Fabian Kąciecki). Samotnie wychowująca dziecko Ewa wie, że związek na odległość to fikcja. Z resztą Piotrek rzadko przypomina sobie, że jest ojcem. Przyjaciółka Igi (Joanna Kulig) nie może polegać na życiowym partnerze dlatego w 3 odcinku 3 sezonu ''O mnie się nie martw'' zażąda rozwodu! W końcu, w 3 sezonie ''O mnie się nie martw'' Ewa bez wyrzutów sumienia będzie mogła spotykać się z Robertem (Adam Fidusiewicz).

"O mnie się nie martw" 3 sezon odcinek 3 (odc. 29) - piątek, 25.09.2015, o godz. 20.10 w TVP2

W 3 odcinku ''O mnie się nie martw''3 Ewa zdradzi przyjaciółce, że poważnie myśli o rozwodzie. Nie może polegać na mężu, który pracuje za granicą, a taki związek nie ma sensu.

Zobacz: O mnie się nie martw 3 sezon. Angelika Kurowska siostrą Igi Małeckiej

-Ja rozmawiałam z nim przez dwie godziny przez ten cholerny i zacinający się internet. Patrzę na niego i widzę obcego człowieka i nic mnie z nim nie łączy.
-Rozwód to średnie osiągnięcie życiowe. Wiem to na pewno - skomentuje Iga Małecka, ale wie oczywiście, że Piotr od dawna nie liczy się dla Ewy. W jej sercu króluje Robert.

Przeczytaj: O mnie się nie martw 3 sezon. Marcin Kaszuba z Ewą, przyjaciółką Igi?!

Już niedługo, w nowych odcinkach ''O mnie się nie martw'' 3 mąż Ewy niespodziewanie wróci z Londynu. Czy Piotrek dowie się o romansie żony? Przyjaciółka Igi nie mogła liczyć na ojca swojego dziecka. Nic dziwnego, że znalazła kogoś na kim zawsze może polegać... Robert zdecydowanie bardziej sprawdza się w roli życiowego partnera.

Jest tam oczywiście intryga, która polega na tym, że Ewa zażąda rozwodu, wyśle pozew rozwodowy i dostanie zdjęcia, na których Piotrek jest z inną kobietą, które będą dowodem na zdradę męża - zdradziła Katarzyna Maciąg. Oczywiście w sprawie rozwodowej pomoże jej niezawodny Marcin Kaszuba (Stefan Pawłowski).

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Zobacz ZWIASTUN 3 sezonu "O mnie się nie martw" >>>

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: