SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy O mnie się nie martw 3 sezon. Siostra Igi zburzy jej szczęście z Marcinem

O mnie się nie martw 3 sezon. Siostra Igi zburzy jej szczęście z Marcinem

17.09.2015, godz. 07:55
O mnie się nie martw 3 sezon odc. 4. Iga Małecka (Joanna Kulig), Dorota (Angelika Kurowska)
O mnie się nie martw 3 sezon odc. 4. Iga Małecka (Joanna Kulig), Dorota (Angelika Kurowska) foto: O mnie się nie martw Facebook

Iga (Joanna Kulig) i Marcin (Stefan Pawłowski) w nowym 3 sezonie "O mnie się nie martw" będą musieli walczyć o swoją miłość, bo nie zabraknie osób, które staną na drodze ich szczęścia. Jedną z nich będzie Dorota (Angelika Kurowska), młodsza siostra Igi, która niespodziewanie przyjedzie do Warszawy w 3 odcinku 3 sezonu "O mnie się nie martw". To przez nią Marcin znajdzie się na skraju wytrzymałości i postanowi jak najszybciej wyprowadzić się z mieszkania Igi...

"O mnie się nie martw" 3 sezon odcinek 29 (odc. 3) - piątek, 25.09.2015, o godz. 20.10 w TVP2

O tym, że Iga i Marcin będą razem w 3 sezonie "O mnie się nie martw" wiedzą już chyba wszyscy fani serialu. Ale scenarzyści postarali się o to, by sielanka zakochanych nie trwała zbyt długo. Szybko pojawią się kłopoty, a wspólne mieszkanie u Igi będzie nie na rękę Marcinowi.

Przeczytaj: O mnie się nie martw 3 sezon. Iga ofiarą Aśki! Była dziewczyna Marcina wyrzuci Igę z pracy

Główni bohaterowie "O mnie się nie martw" już w 2 odcinku 3 sezonu (odcinek 28, emisja w piątek, 18.09.2015) zaczną szukać nowego, większego mieszkania do wynajęcia. Postanowią wyprowadzić się z kamienicy przy Żelaznej gdzie cały czas muszą spotykać się z Krzyśkiem (Paweł Domagała).

Pierwsza tak poważna decyzja Igi i Marcina odnośnie ich wspólnej przyszłości zbiegnie się w czasie z przyjazdem do Warszawy siostry Igi. W 29 odcinku "O mnie się nie martw" na urodzinach Oliwki (Oliwia Dąbrowska) pojawi się niespodziewany gość - Dorota.

I bardzo szybko okaże się, że siostra Igi to sprytna i interesowna dziewczyna, która nie cofnie się przed niczym, by namieszać w życiu Małeckiej. Dorota przyjdzie do Warszawy, by szukać miłości i przygód, licząc na to, że Iga przygarnie ją pod swój dach.

Dorota zoorientuje się jednak, że po wyprowadzce Igi i Marcina z kamienicy na Żelaznej, nie będzie mogła zostać w należącym do Krzyśka mieszkaniu. Zrobi więc wszystko, by opóźnić przeprowadzkę siostry do apartamentu wynajętego przez Kaszubę.

Patrz: O mnie się nie martw 3 sezon. Ewa rozwiedzie się z mężem! Piotrek wróci do Polski

Czy Iga i Marcin przetrwają mimo wielu przeciwności losu i stworzą szczęśliwy związek? W nowym 3 sezonie "O mnie się nie martw" będą musieli bardzo się postarać, by walczyć o tę miłość. Obecność Doroty sprawi, że mecenas Kaszuba będzie bardzo się spieszył się, by zabrać Igę i jej córki do ich nowego, wspólnego mieszkania.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

 

Zobacz ZWIASTUN nowego 3 sezonu "O mnie się nie martw" >>>


Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: