SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy O mnie się nie martw 3 sezon. Wielkie szczęście Igi i Marcina - ZWIASTUN

O mnie się nie martw 3 sezon. Wielkie szczęście Igi i Marcina - ZWIASTUN

05.09.2015, godz. 10:00
O mnie się nie martw 3
foto: omniesieniemartw.tvp.pl

"O mnie się nie martw" w TVP2 od 11 września 2015! Jak dobrze, że wakacje się skończyły i znów możemy śledzić miłosno-prawnicze przygody Igi Małeckiej (Joanna Kulig, 33 l.) i Marcina Kaszuby (Stefan Pawłowski, 29 l.). Szczególnie, że w nowym 3 sezonie "O mnie się nie martw" para wreszcie jest razem.

"O mnie się nie martw" 3 sezon odcinek 27 (odc. 1) - piątek, 11.09.2015, o godz. 20.10 w TVP2

W kancelarii Kaszuba & Zarzycki rządzi Marek Kaszuba (Krzysztof Stelmaszyk), ale jedyną osobą, której nowa sytuacja odpowiada, jest Aśka (Aleksandra Domańska) - wreszcie nie jest córeczką tatusia (Andrzej Zieliński).

Problem z nowym szefem będzie miał natomiast... Marcin (Stefan Pawłowski), którego nowa sytuacja zmusi do konfrontacji z przeszłością... Praca z ojcem nie jest mu na rękę.

Patrz: O mnie się nie martw 3 sezon. Iga Małecka ofiarą Marka Kaszuby

Tymczasem Krzysiek (Paweł Domagała) cierpi. Nie może patrzeć na szczęście Igi i Marcina. Nie widzi przed sobą żadnej przyszłości, żadnej iskierki nadziei. Na pomoc musi ruszyć pani Irenka (Hanna Śleszyńska), wspierana przez Wojtka (Wojciech Solarz) i Jacka (Dawid Zawadzki).

Niestety, żaden z ich argumentów nie skłania Krzyśka, by wstał z łóżka. Chłopaki proszą o pomoc Polę (Alicja Stasiewicz). W końcu dziewczyna ma u Krzyśka dług wdzięczności...

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Zobacz zwiastun 3 sezonu "O mnie się nie martw" >>>

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: