SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy O mnie się nie martw 3 sezon. Marek Kaszuba robi z Igi swoją sprzątaczkę

O mnie się nie martw 3 sezon. Marek Kaszuba robi z Igi swoją sprzątaczkę

11.09.2015, godz. 21:25
O mnie się nie martw 3 sezon odcinek 27 (odc. 1) Iga Małecka (Joanna Kulig), Marek Kaszuba (Krzysztof Stelmaszyk)
O mnie się nie martw 3 sezon odcinek 27 (odc. 1) Iga Małecka (Joanna Kulig), Marek Kaszuba (Krzysztof Stelmaszyk) foto: O mnie się nie martw Instagram

Wojna Marcina Kaszuby (Stefan Pawłowski) z serialu "O mnie się nie martw" z ojcem o kobietę! W 27 odcinku nowego 3 sezonu "O mnie sie nie martw" Marek Kaszuba (Krzysztof Stelmaszyk) pozna nową dziewczynę swojego syna. Iga Małecka (Joanna Kulig), sprzątaczka, rozwódka i matka dwójki dzieci nie przypadnie jednak Kaszubie seniorowi do gustu. Już podczas pierwszego spotkania w 1 odcinku 3 serii "O mnie się nie martw" ojciec Marcina obrazi Igę. Wyśle ją do swojego mieszkania, by zrobiła w nim porządek. Bo przecież jest sprzątaczką w kancelarii!

"O mnie się nie martw" 3 sezon odcinek 27 (odc. 1) - piątek, 11.09.2015 o godz. 20.10 w TVP2

Marek Kaszuba, znakomity prawnik, który ma słabość do młodych kobiet i często zachowuje się jak pozbawiony klasy bezwstydnik został nowym wspólnikiem Wiktora Zarzyckiego (Andrzej Zieliński).

Dla wszystkich pracowników kancelarii oznacza to spore kłopoty, bo już w 27 odcinku "O mnie się nie martw" Kaszuba senior zacznie wprowadzać tam swoje porządki. W odczuciu ojca Marcina, dzięki niemu, w kancelarii zapanuje przyjazna atmosfera i wszyscy będą widzieli co mają robić.

Przeczytaj: O mnie się nie martw 3 sezon. Siostra Igi zniszczy jej związek z Marcinem Kaszubą?


Niestety pracownicy nieco inaczej ocenią sytuację. Marek będzie miał zastrzeżenia do wszystkich, poza Asią (Aleksandra Domańska), która staje się jego pupilką. A Iga, która nieustannie angażuje się w sprawy kancelarii, najbardziej narazi się nowemu szefowi.

- Postać Marka Kaszuby jest naprawdę kontrowersyjna, delikatnie mówiąc. I właśnie nam daje wciry przez cały dzień - ujawniła serialowa sekretarka Marta, czyli Katarzyna Ankudowicz podczas zdjęć na planie "O mnie się nie martw".

Patrz: O mnie się nie martw 3 sezon. Ślub Igi i Marcina? Córki Igi chcą, żeby Kaszuba był ich tatą

Sytuację Igi będzie pogarszał fakt, że Marcin jest w niej zakochany. Kaszuba senior nie przyjmie do wiadomości, że jego jedyny związał się z "taką kobietą". Kiedy Marcin przedstawi Igę ojcu jako swoją dziewczynę, Marek od razu ją obrazi.

Wyślę przyszłą synową do swojego mieszkania, by je ogarnęła, bo przecież jako sprzątaczka jest od tego, by wykonywać polecenia szefa. Między Marcinem a jego ojcem nie raz dojdzie do kłótni, których głównym powodem będzie Iga...

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: