SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy O mnie się nie martw 3 sezon. Iga i Marcin będą mieli dziecko?

O mnie się nie martw 3 sezon. Iga i Marcin będą mieli dziecko?

18.09.2015, godz. 19:46
O mnie się nie martw 3 sezon, odcinek 2, Marcin Kaszuba (Stefan Pawłowski), Iga (Joanna Kulig)
O mnie się nie martw 3 sezon, odcinek 2, Marcin Kaszuba (Stefan Pawłowski), Iga (Joanna Kulig) foto:

Iga (Joanna Kulig) i Marcin (Stefan Pawłowski) z "O mnie się nie martw" zostaną rodzicami? W 2 odcinku 3 sezonu ''O mnie się nie martw'' zakochani oglądają mieszkania do wynajęcia, a jedno z nich jest idealne dla dużej rodziny, która wciąż się powiększa. Kącik dla maleństwa robi na mecenasie Kaszubie największe wrażenie. Marcin zapragnie mieć dziecko z Igą. Co na to Małecka?

"O mnie się nie martw" 3 sezon odcinek 28 (odc. 2) - piątek, 18.09.2015, o godz. 20.10 w TVP2

W 2 odcinku 3 sezonu ''O mnie się nie martw'' Iga i Marcin decydują się razem zamieszkać. Zakochani oglądają mieszkania do wynajęcia, a w młodym prawniku budzi się instynkt rodzicielski.

Zobacz: O mnie się nie martw 3 sezon. Ojciec Marcina zniszczy jego związek z Igą

Agentka nieruchomości zabiera Igę i Marcina do jednego z mieszkań. Lokal jes bardzo duży - zdaniem Igi za duży. Marcin natomiast nie ma nic przeciwko. Kaszuba twierdzi, że ogromnie mieszkanie im się przyda. W końcu dziewczynki będą miały swoje pokoje i kto wie... być może niedługo dołączy do nich kolejny członek rodziny?

W mieszkaniu jest duża kuchnia, kilka pokoi, a w sypialni rodziców jest motylkowy kącik dla maleństwa. Zakochani mieliby idealne warunki na powiększenie rodziny.

Przeczytaj: O mnie się nie martw 3 sezon. Ojciec Marcina wyżywa się na Idze. Marcin obroni ukochaną?

- Zainspirowały mnie te motylki - mówi Marcin zaraz po wyjściu z oglądanego mieszkania. To znaczy, że mecenas Kaszuba zapragnął być ojcem! Czy Iga urodzi mu dziecko?

W końcu zakochani postanawiają powiedzieć Oliwce (Oliwia Dąbrowska) i Helence (Maja Kwaśny) o swoim związku. Kaszuba wprowadza się do mieszkania Igi w kamienicy przy ulicy Żelaznej na czas remontu ich nowego, wynajątego mieszkania.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Zobacz zwiastun 3 sezonu "O mnie się nie martw" >>>

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: