SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy O mnie się nie martw 3 sezon. Zuzanna bliska śmierci. Milionerka udusi się przez Filipa?

O mnie się nie martw 3 sezon. Zuzanna bliska śmierci. Milionerka udusi się przez Filipa?

28.11.2015, godz. 11:19
O mnie się nie martw 3 odc 13, Zuzanna (Anna Mucha), Filip (Piotr Jankowski), Krzysiek Małecki (Paweł Domagała)
O mnie się nie martw 3 odc 13, Zuzanna (Anna Mucha), Filip (Piotr Jankowski), Krzysiek Małecki (Paweł Domagała) foto: O mnie się nie martw Facebook/ Instagram, omniesieniemartw.tvp.pl

Dramatyczny finał 3 sezonu ''O mnie się nie martw''! Zuzanna (Anna Mucha) otrze się o śmierć, po tym, jak Filip (Piotr Jankowski) zaserwuje jej domowy lunch. Bonnet nie jest tak tragicznym kucharzem, ale po prostu nie wiedział, że milionerka jest uczulona na orzechy. Potrzebna będzie natychmiastowa pomoc. W 13 odcinku ''O mnie się nie martw''3 Krzysiek Małecki (Paweł Domagała) wezwie karetkę i pojedzie z Zuzanną do szpitala.

"O mnie się nie martw" 3 ostatni odcinek 13 (odc. 39) - piątek, 4.12.2015, o godz. 20.10 w TVP2

Ups! Co za wpadka! W 13 odcinku ''O mnie się nie martw''3 Filip Bonnet o mały włos nie uśmierci swojej ukochanej Zuzanny!

Zobacz: O mnie się nie martw 3 sezon. Samobójstwo Łukasza w ostatnim odcinku

W 12 odcinku ''O mnie się nie martw''3 randka Zuzanny i Filipa skończyła się klęską. Krzysiek przerwał im spotkanie przyprowadzając do restauracji Oliwkę (Oliwia Dąbrowska) i Helenkę (Maja Kwaśny).

Bonnet będzie chciał się zrekompensować i w 13 odcinku ''O mnie się nie martw''3 zaprosi ukochaną milionerkę na własnoręcznie przyrządzoną kolację. Mężczyzna nie będzie jednak wiedział, że jego partnerka ma uczulenie na orzechy i zafunduje jej trujące danie.

pracy! Nie chcę cię więcej widzieć w naszej kancelarii!

Przeczytaj: O mnie się nie martw 4 sezon. Joanna Kulig nie odchodzi z serialu!

Zuzanna umrze w finałowym odcinku ''O mnie się nie martw''3? Na miejscu szybko pojawi się Krzysiek, który uratuje dramatyczną sytuację. Małecki wezwie kartkę, a ratownicy medyczni uratują bogaczkę przed śmiercią.

Zobacz PROGRAM TV na SE.pl >>>

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: