SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy O mnie się nie martw 3 sezon. Samobójstwo Łukasza. Dramat w finale serialu

O mnie się nie martw 3 sezon. Samobójstwo Łukasza. Dramat w finale serialu

04.12.2015, godz. 20:17
O mnie się nie martw 3 sezon odc. 13. Łukasz (Jan Wieczorkowski)
O mnie się nie martw 3 sezon odc. 13. Łukasz (Jan Wieczorkowski) foto: O mnie się nie martw Facebook/ vod.tvp.pl

Ostatni odcinek "O mnie się nie martw" wyjaśni widzom kim tak naprawdę jest Łukasz Drzewiecki (Jan Wieczorkowski), co go łączy z Marcinem Kaszubą (Stefan Pawłowski) i dlaczego były chłopak Doroty (Angelika Kurowska) udaje prawnika! W 13 odcinku 3 sezonu "O mnie się nie martw" Łukasz próbuje popełnić samobójstwo. Podczas pobytu w szpitalu dochodzi do wniosku, że tylko tak uwolni się od swojej przeszłości i odpokutuje za to, że zabił człowieka.

"O mnie się nie martw" 3 ostatni odcinek 13 (odc. 39) - piątek, 4.12.2015, o godz. 20.10 w TVP2

Koniec 3 sezonu "O mnie się nie martw" będzie trzymał widzów w napięciu aż do ostatniej minuty. W finałowym 13 odcinku 3 serii "O mnie się nie martw" rozegrają się bowiem dramatyczne sceny w szpitalu, do którego Łukasz trafił po bójce z Marcinem.

Przeczytaj: O mnie się nie martw 4 sezon. Joanna Kulig nie odchodzi z serialu!

Na szczęście młody Kaszuba wyjdzie z aresztu, a Łukasz nie obciąży go swoimi zeznaniami. Oświadczy policji, że Marcin nie ponosi winy za to co się stało w barze gdzie doszło do przepychanki i Łukasz po uderzeniu głową o ścianę stracił przytomność.

W ostatnim odcinku "O mnie się nie martw" 3 Łukasz będzie chciał raz na zawsze zerwać ze swoją przeszłością. Po tym jak zabił człowieka i spędził kilka lat w więzieniu stracił prawo do wykonywania zawodu prawnika. Przez jakiś czas udawał adwokata posługując się fałszywymi legitymacjami, ale jego kłamstwa wyjdą na jaw.

Marcin, po opuszczeniu więzienia, odwiedzi Łukasza w szpitalu i znajdzie dowody na to, że Łukasz jest oszustem. Były chłopak Doroty będzie w tak fatalnym stanie psychicznym, że zdecyduje się na desperacki krok. Stanie w oknie szpitala z zamiarem popełnienia samobójstwa. Marcin spróbuje go uratować, ale dopiero po interwencji Igi Małeckiej (Joanna Kulig) Łukasz zgodzi się oddać w ręce lekarzy.

Patrz: O mnie się nie martw 3 sezon. Marcin Kaszuba aresztowany za pobicie Łukasza

W finale 3 sezonu "O mnie się nie martw" wyjdzie na jaw kogo zabił Łukasza, co go łączy z Marcinem i dlaczego kilka lat temu Łukasz zerwał z Laurą Curyło (Katarzyna Zielińska), z którą był związany. Jak czytamy w "Świecie Seriali" pojawi się też tajemnicza kobieta z dzieckiem, która oglądając w telewizji relację z akcji ratunkowej Łukasza z trudem będzie panować nad emocjami.

Niewykluczone, że Łukasz ma coś wspólnego w wypadkiem, w którym zginęli rodzice Marcina. O tej tragedii wiadomo tylko tyle, że Kaszubów zabił pijany kierowca.

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: