SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy O mnie się nie martw 3 sezon. Laura Curyło w szpitalu u Łukasza. Co ich łączy?

O mnie się nie martw 3 sezon. Laura Curyło w szpitalu u Łukasza. Co ich łączy?

28.11.2015, godz. 11:18
O mnie się nie martw 3 sezon odc. 13. Laura Curyło (Katarzyna Zielińska), Łukasz (Jan Wieczorkowski)
O mnie się nie martw 3 sezon odc. 13. Laura Curyło (Katarzyna Zielińska), Łukasz (Jan Wieczorkowski) foto: O mnie się nie martw Facebook/ vod.tvp.pl

Ostatni odcinek 3 sezonu "O mnie się nie martw" wyjaśni widzom jaką tajemnicę ukrywa Łukasz Drzewiecki (Jan Wieczorkowski), który naprawdę nazywa się Michał Chorodyński! W 13 odcinku 3 sezonu "O mnie się nie martw" prawnik oszust, przez którego Marcin Kaszuba (Stefan Pawłowski) został aresztowany, znów trafi do szpitala. Odwiedzi go tam Laura Curyło (Katarzyna Zielińska), z którą przed laty Łukasz miał romans. Wyjedzie z końcu na jaw kogo zabił Łukasz i dlaczego ukrywa swoją prawdziwą tożsamość.

"O mnie się nie martw" 3 sezon ostatni odcinek 13 (odc. 39) - piątek, 4.12.2015, o godz. 20.10 w TVP2

W ostatnim 13 odcinku 3 sezonu "O mnie się nie martw" Marcin zostaje ponownie zatrzymany przez policję. Podczas śledztwa wyszły na jaw nowe okoliczności bójki z Łukaszem. Poza tym mężczyzna, który naprawdę nazywa się Michał Chorodyński i jest byłym adwokatem odnajduje się.

Przeczytaj: O mnie się nie martw 3 sezon. Samobójstwo w ostatnim odcinku. Łukasz wyskoczy z okna

Były prawnik, który po tym jak kilka lat temu stracił prawo do wykonywania zawodu, jest zaskoczony kiedy przy swoim szpitalnym łóżku zauważa Laurę Curyło. Kobieta jest wstrząsnięta widokiem Łukasza, który unikał jej przez wiele lat.

Okazuje się, że Laura i Łukasz kiedyś byli razem. Dlaczego się rozstali? I co z osiadką Łukasza w więzieniu ma wspólnego makabryczny wypadek samochodowy? Czy Anna Wrońska, której grób odwiedził Łukasz po ucieczce z więzienia była jego ofiarą?

Patrz: O mnie się nie martw 4 sezon. Iga i Marcin nie będą razem?


To właśnie tę tragedie wspominał kiedy nieprzytomny trafił pierwszy raz do szpitala. I to ona zaważyła o całej jego przyszłości, przez nią doznał w swoim życiu wielu upokorzeń. 

W finałowym odcinku 3 serii "O mnie się nie martw" Laura decyduje się na krok, który może poważnie zaszkodzić jej karierze. Odwiedza Łukasza w szpitalu i prosi go, by wyjaśnił jej dlaczego nie dawał znaku życia po wyjściu na wolność. Po rozmowie z nią Łukasz decyduje się złożyć kolejne zeznania w sprawie Marcina. Zapewnia policjantów, że Kaszuba jest niewinny.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: