SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy O mnie się nie martw 3 sezon. Marcin w więzieniu! Marek Kaszuba obwinia Igę

O mnie się nie martw 3 sezon. Marcin w więzieniu! Marek Kaszuba obwinia Igę

20.11.2015, godz. 20:44
O mnie się nie martw 3 sezon odc. 12. Marek Kaszuba (Krzysztof Stelmaszyk), Marcin (Stefan Pawłowski), Iga (Joanna Kulig)
O mnie się nie martw 3 sezon odc. 12. Marek Kaszuba (Krzysztof Stelmaszyk), Marcin (Stefan Pawłowski), Iga (Joanna Kulig) foto: O mnie się nie martw Facebook/ vod.tvp.pl

Co będzie z Marcinem Kaszubą (Stefan Pawłowski) z "O mnie się nie martw" po tragicznej w skutkach bójce? W 12 odcinku 3 sezonu ''O mnie się nie martw'' Marcin trafia do aresztu po pobiciu Łukasza (Jan Wieczorkowski). Marek (Krzysztof Stelmaszyk) jest przerażony i obwinia Igę (Joanna Kulig) o to, że zrujnowała karierę jego syna. Senior Kaszuba nie szczędzi ostrych słów pod adresem przyszłej synowej.

"O mnie się nie martw" 3 odcinek 12 (odc. 38) - piątek, 27.12.2015, o godz. 20.10 w TVP2

W ''O mnie się nie martw'' Marcin trafia do więzienia przez Igę, która zaczęła prowadzić prywatne śledztwo w sprawie Łukasza. Były chłopak Doroty (Angelika Kurowska) podaje się za adwokata, choć już dawno stracił prawo do wykonywania zawodu.

Zobacz: O mnie się nie martw 3 sezon. Marcin Kaszuba aresztowany za pobicie Łukasza

W 12 odcinku 3 sezonu ''O mnie się nie martw'' Marcin jest przesłuchiwany przez policję. Tymczasem Łukasza zostaje przewieziony do lekarza. Poważnie zdenerwowany Marek obwinia o wszystko Igę. Zresztą ona sama czuje się winna...

- Proszę zejść mi z oczu! - rzuca wściekle ojciec Marcina. - Ale co będzie z Marcinem? - pyta Iga. - Nie wiem co będzie z Marcinem! Trzeba było wcześniej o tym pomyśleć - dodaje wzburzony Marek.

Iga wybucha płaczem. - Każdy popełnia jakieś błędy. Zrobię wszystko, by mu pomóc - zapewnia ojca Marcina. Ale Kaszuba senior nie chce nawet o tym słyszeć. - Niech pani więcej nic nie robi! Proszę stąd wyjść, bo nie ręcę za siebie! - ostrzega przyszłą synową.

Tomek nie pozostawia Małeckiej złudzeń -  za pobicie Łukasza młodemu Kaszubie grozi sprawa sądowa i koniec świetnie rozwijającej się kariery prawniczej. Wiele zależy od tego, jak w tej sytuacji zachowa się Łukasz.

Przeczytaj: O mnie się nie martw 3 sezon. Samobójstwo Łukasza w ostatnim odcinku

Marek Kaszuba nie daruje Małeckiej, że zrujnowała karierę jego syna. W finale 3 sezonu ''O mnie się nie martw'' prawnik zwolni sprzątaczkę z pracy w kancelarii. - Zwalniam panią z dniem dzisiejszym. Ma pani miesięczny okres wypowiedzenia bez obowiązku przychodzenia do pracy! Nie chcę cię więcej widzieć w naszej kancelarii!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: