SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy O mnie się nie martw 3 sezon. Marcin aresztowany po bójce z Łukaszem! Zabije byłego chłopaka Doroty?

O mnie się nie martw 3 sezon. Marcin aresztowany po bójce z Łukaszem! Zabije byłego chłopaka Doroty?

20.11.2015, godz. 20:00
O mnie się nie martw 3 sezon odc. 11. Iga (Joanna Kulig), Marcin (Stefan Pawłowski)
O mnie się nie martw 3 sezon odc. 11. Iga (Joanna Kulig), Marcin (Stefan Pawłowski) foto: O mnie się nie martw Facebook/ Instagram, omniesieniemartw.tvp.pl

Marcin Kaszuba (Stefan Pawłowski) z "O mnie się nie martw" za kratkami przez Łukasza Drzewieckiego (Jan Wieczorkowski), chłopaka Doroty (Andżelika Kurowska), który ukrywa przed wszystkim swoją kryminalną przeszłość! Młodsza siostra Igi Małeckiej (Joanna Kulig) pakuje Marcina w tak wielkie tarapaty, że w 11 odcinku 3 sezonu "O mnie się nie martw" prawnik zostaje aresztowany za pobicie Łukasza. Jego kariera wisi na włosku.

"O mnie się nie martw" 3 odcinek 11 (odc. 37) - piątek, 20.11.2015, o godz. 20.10 w TVP2

Kim jest Łukasz z "O mnie się nie martw"? Niedawno okazało się, że ukochany Doroty, który jest od niej starszy o prawie 20 lat wcale nie pracuje jako redaktor w wydawnictwie.

Dorota nie wie o tym, że Łukasz cały czas ją oszukuje. Tak naprawdę jest prawnikiem, który dobrze zna Marcina Kaszubę. Wydaje się, że nieprzypadkowo Łukasz poderwał Dorotę przez internet. Tylko tylko, że wtedy jeszcze nie wiedział, że 25-latka jest siostrą Igi i zarazem przyszłą szwagierką Kaszuby...

Przeczytaj: O mnie się nie martw 3 sezon. Zaręczyny Igi i Marcina

Tajemnice z przeszłości wychodzą na jaw w 11 odcinku 3 sezonu "O mnie się nie martw" kiedy Iga Małecka wkracza do akcji i próbuje pozbyć się podejrzanego mężczyzny z życia swojej siostry. Zarzuca Łukaszowi, że chce wykorzystać Dorotę do zemsty na swoich dawnych wrogach.

Wychodzi na jaw, że Łukasz był adwokatem, ale stracił prawo do wykonywania zawodu kiedy kilka lat temu zabił człowieka i na dłuższy czas trafił do więzienia. Podczas spotkania Igi z Łukaszem pojawia się także Marcin, który przestaje nad sobą panować i rzuca się na chłopaka Doroty z pięściami.

Patrz: O mnie się nie martw 3 sezon. Anna Mucha będzie kochanką Filipa Bonnet

Łukasz upada tak niefortunnie, że uderza głową o ścianę i traci przytomność. Karetka zabiera go do szpitala, a policja, która zjawia się na miejscu bójki aresztuje Marcina. Przerażona Iga dzwoni po pomoc do Marka Kaszuby (Krzysztof Stelmaszyk).

Po ataku Kaszuby, Łukasz składa na niego doniesienie na policję. Wreszcie ma okazję rozliczyć się z Marcinem za przeszłość. Dla ukochanego Igi oznacza to tylko jedno - kolejne kłopoty, w które wpakowała go Dorota.

Nietrudno się domyślić, że Marek Kaszuba to właśnie Igę i jej rodzinę obwinia o problemy Marcina. Z ust Kaszuby seniora pada nawet oskarżenie, że Iga niszczy Marcinowi życie! Czy młody prawnik trafi na dłuższej do więzienia? Jego los jest w rękach żądnego zemsty Łukasza.

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: