SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy O mnie się nie martw 3 sezon. Samobójstwo Krzyśka? Były mąż Igi nie chce żyć

O mnie się nie martw 3 sezon. Samobójstwo Krzyśka? Były mąż Igi nie chce żyć

13.11.2015, godz. 18:39
O mnie się nie martw 3 odc 10. Krzysiek Małecki (Paweł Domagała)
O mnie się nie martw 3 odc 10. Krzysiek Małecki (Paweł Domagała) foto: omniesieniemartw.tvp.pl

Krzysiek Małecki (Paweł Domagała) z "O mnie się nie martw" traci chęci do życia i tylko krok dzieli go od samobójstwa! W 10 odcinku 3 sezonu "O mnie się nie martw" na wieść o zaręczynach Igi (Joanna Kulig) i Marcina (Stefan Pawłowski) pogrąża się w rozpaczy! Kompletnie załamany Krzysiek idzie nad Wisłę i stając na brzegu rzeki jest bliski rzucenia się w rwący nurt!

"O mnie się nie martw" 3 sezon odcinek 10 (odc. 36) - piątek, 13.11.2015, o godz. 20.10 w TVP2

Miłość Krzyśka do Iguni jest tak wielka, że Małecki długo łudził się, że odzyska byłą żonę. Wszystkie jego nadzieje niszczy jednak wiadomość o zaręczynach Igi i Marcina. W 10 odcinku 3 sezonu "O mnie się nie martw" to sekretarka Marta (Katarzyna Ankudowicz) informuje Małeckiego, że mecenas Kaszuba oświadczył się Idze.

Przeczytaj: O mnie się nie martw 4 sezon. Joanna Kulig nie odchodzi z serialu!

Krzysiek w jednej chwili traci wszystko! Pozostają mu tylko rozpacz i złamane serce. Nie widząc sensu, by dłużej żyć idzie na Wisłę, by raz na zawsze ze sobą skończyć. Widok spacerujących po nadwiślańskich bulwarach par jeszcze bardziej go dobija.

Cień nadziei na to, że zrezygnuje z próby samobójczej pojawia się w chwili gdy do Małeckiego podchodzi śliczna dziewczyna Marysia i prosi go, by zrobił jej zdjęcie. Jednak już po chwili nieznajoma wpada w ramiona swojego ukochanego. A Krzyśkowi nie pozostaje nic innego jak rzucić się do rzeki. Stojąc na brzegu Wisły zmienia jednak zdanie.

Patrz: O mnie się nie martw 3 sezon. Marcin Kaszuba aresztowany za pobicie Łukasza

Wraca do mieszkania pani Irenki (Hanna Śleszyńska) i upija się nalewką. To jedyny sposób, żeby choć na chwilę zapomnieć o tym, że już na zawsze stracił ukochaną Igunię. Jakby mało było Małeckiemu zmartwień to jeszcze tego samego dnia dowiaduje się, że jego przyjaciela Wojtka (Wojciech Solarz) i Polę (Alicja Stasiewicz) łączy coś więcej niż tylko koleżeńkos-służbowe relacje.

Pola wykorzystuje Krzyśka, by odegrać się na swoim ojcu (Dariusz Kordek), lecz bardzo szybko daje mu kosza!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: