SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy O mnie się nie martw 3 sezon. Łukasz zabił człowieka! Kim jest chłopak Doroty?

O mnie się nie martw 3 sezon. Łukasz zabił człowieka! Kim jest chłopak Doroty?

13.11.2015, godz. 19:50
O mnie się nie martw 3 sezon odcinek 10. Marcin Kaszuba (Stefan Pawłowski), Dorota (Angelika Kurowska)
O mnie się nie martw 3 sezon odcinek 10. Marcin Kaszuba (Stefan Pawłowski), Dorota (Angelika Kurowska) foto: O mnie się nie martw Facebook/ vod.tvp.pl

Kim jest Łukasz (Jan Wieczorkowski) z "O mnie się nie martw" i co ukrywa? Chłopak Doroty (Angelika Kurowska) podaje się na redaktora, ale tak naprawdę pracuje jako prawnik. Fałszywe legitymacje z logiem Naczelnej Rady Adwokatckiej, nazwiska prawników, pod których się podszywa - Łukasz nieźle kombinuje. Czy w 10 odcinku 3 sezonu "O mnie się nie martw" prawda o Łukaszu wyjdzie na jaw? Dorota dowie się, że jej ukochany jest oszustem? I czy Iga Małecka (Joanna Kulig) zdoła uratować przed nim młodszą siostrę?

"O mnie się nie martw" 3 sezon odcinek 10 - piątek, 13.11.2015, o godz. 20.10 w TVP2

Dorota poznała straszego od niej o prawie 20 lat Łukasza na portalu randkowym i od razu straciła dla niego głowę. Właśnie ze względu na nowego chłopaka porzuciła narzeczonego, uciekła z domu rodziców i przyjechała do Warszawy. Nie wie jednak jakie tajemnice ukrywa przed nią Łukasz.

Przeczytaj: O mnie się nie martw 3 sezon. Marcin Kaszuba aresztowany za pobicie Łukasza

Łukasz podaje się za redaktora w wydawnictwie, ale jest adwokatem. Właściwie byłym prawnikiem, bo stracił prawo do wykonywania zawodu, bo popełnił przestępstwo, za które na kilka lat trafił do więzienia. Nie przeszkadza mu to jednak udawać prawnika. Ma nawet fałszywe legitymacje ze swoim zdjęciem, ale nieprawdziwymi nazwiskami. Bywało i tak, że podawał się za Marcina Kaszubę.

Chłopak Doroty doskonale wie, że Marcin jest narzeczonym jej siostry Igi, ale młody Kaszuba nie kojarzy go ze swojej przeszłości. Kiedyś obaj mężczyźni się znali, mieli ze sobą na pieńku, a Łukasz spotykał się z Laurą Curyło (Katarzyna Zielińska).

W 10 odcinku 3 sezonu "O mnie się nie martw" Dorota całą swoją uwagę koncentruje na znajomości z Łukaszem. Po wspólnych wakacjach na Krecie ukochany przestaje się jednak do niej odzywać. Przez trzy dni nie odpowiada na telefony.

Patrz: O mnie się nie martw. Nie będzie 4 sezonu, bo Joanna Kulig chce odejść!

Siostra Igi tak bardzo przeżywa swoje miłosne rozterki, że wyładowuje swoją złość na Marcinie, który namawia ją, by poszukała pracy i mieszkania.

- Co się ciszkasz, mam problemy, tak trudno to zrozumieć? - atakuje go Dorota. - Nie, ja to doskonale rozumiem - odpowiada spokojnie Kaszuba. Iga trzyma się na uboczu. Ma już dość kłopotów młodszej siostry.

Ale cały czas martwi się o Dorotę. Ma bowiem złe przeczucia. W końcu Łukasz zrywa z Dorotą. Porzucona dziewczyna jest przekonana, że znalazł sobie inną kobietę. Prosi Igę, by sprawdziła czy tak jest naprawdę. Małecka przyłapuje Łukasza w kawiarni z klientką. Podsłuchuje ich rozmowę i domyśla się, że były chłopak Doroty coś kręci, bo podaje się za prawnika.

Intuicja ją nie myli.  - A jeśli ją w coś wrobi, potem wpadnie, to oczywiste, że ją potem za sobą pociągnie! Ona musi wiedzieć, że to jest oszust! - mówi Iga Marcinowi, bo boi się, że przez Łukasza jej siostra wpakuje się w jakieś kłopoty.

Czy zdoła ochronić ją przed Łukaszem, który nie wiadomo co kombinuje?

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: