SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy O mnie się nie martw 3 sezon. Krzysiek Małecki swatką. Milionerka Zuzanna dzięki Krzyśkowi znajdzie miłość

O mnie się nie martw 3 sezon. Krzysiek Małecki swatką. Milionerka Zuzanna dzięki Krzyśkowi znajdzie miłość

21.10.2015, godz. 11:49
O mnie się nie martw 3 sezon. Zuzanna (Anna Mucha), Krzysiek Małecki (Paweł Domagała)
O mnie się nie martw 3 sezon. Zuzanna (Anna Mucha), Krzysiek Małecki (Paweł Domagała) foto: AKPA

Anna Mucha w "O mnie się nie martw" seksowną i bajecznie bogatą wdową, która szuka miłości i zwykłego faceta! W 10 odcinku 3 sezonu "O mnie się nie martw" Krzysiek Małecki przeżywa największy dramat w swoim życiu - musi oddać pieniądze, które znalazł w sortowni. Właścicielką gotówki okazuje się milonerka Zuzanna (w tej roli właśnie Anna Mucha). Już podczas pierwszego spotkania wdowa proponuje Krzyśkowi układ - daruje mu spłatę tego, co zdążył już wydać, jeśli znajdzie jej idealnego mężczyznę. Wybór Małeckiego pada na Filipa Bonnet (Piotr Jankowski).

"O mnie się nie martw" 3 sezon odcinek 10 (odc. 36) - piątek, 13.11.2015, o godz. 20.10 w TVP2

Krzysiek Małecki niezbyt długo cieszy z fortuny, którą znalazł w lodówce w sortowni elekrośmieci. Niespodziewane bogactwo dodaje mu skrzydeł, ale jednocześnie przewraca mu trochę w głowie.

Przeczytaj: O mnie się nie martw 3 sezon. Zaręczyny Igi i Marcina na dachu kancelarii

Pola (Alicja Stasiewicz) postanawia więc zrobić z tym porządek. To właśnie ona w 10 odcinku 3 sezonu "O mnie się nie martw" przekonuje Krzyśka, że powinien oddać znalezione pieniądze i odnajduje właścicielkę reklamówki z dolarami. Małecki, który zdążył już sporo wydać, nie jest zachwycony, ale pociesza go myśl, że dostanie znaleźne. Kłopot w tym, że musi jeszcze spłacić dług.

Podczas spotkania z Zuzanną proponuje, że odpracuje wszystko jako ogrodnik w jej rezydencji. Właścicielka dolarów proponuje jednak inne rozwiązanie - Krzysiek ma być jej swatką. Bogata wdowa zwierza mu się, że miała już czterech mężów i odziedziczyła po nich naprawdę wielki majątek.

A teraz marzy o tym, by spotkać zwykłego faceta, bo z życie u boku bogatych mężczyzn po prostu się jej znudziło. Pragnie hydraulika.Samotna bogaczka zgadza się, by Krzysiek nie oddawał jej pieniędzy, które wydał, ale stawia jeden warunek - musi jej znaleźć kandydata na męża.

Patrz: O mnie się nie martw 3 sezon. Anna Mucha kochanką byłego Igi Małeckiej

Małecki podejmie wyzwanie znalezienia Zuzannie kandydata na męża! Krzysiek wpada na pomysł, że Filip Bonnet (Piotr Jankowski), były partner Igi Małeckiej (Joanna Kulig), a zarazem ojciec Helenki (Maja Kwaśny), idealnie na się do tego nadaje. Ale żeby zdobyć milionerkę musi udawać hydraulika.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Zobacz PROGRAM TV na SE.pl >>>

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: