SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy O mnie się nie martw 3 sezon. Iga i Marcin ukrywają zaręczyny. Marek Kaszuba nie zgodzi się na ślub syna?

O mnie się nie martw 3 sezon. Iga i Marcin ukrywają zaręczyny. Marek Kaszuba nie zgodzi się na ślub syna?

06.11.2015, godz. 18:00
O mnie się nie martw 3 sezon odc. 9. Iga (Joanna Kulig), Marcin (Stefan Pawłowski)
O mnie się nie martw 3 sezon odc. 9. Iga (Joanna Kulig), Marcin (Stefan Pawłowski) foto:

Iga (Joanna Kulig) i Marcin (Stefan Pawłowski) wezmą ślub w tajemnicy? W 10 odcinku 3 sezonu ''O mnie się nie martw'' świeżo upieczeni narzeczeni zachowają swoje plany w sekrecie. Marek Kaszuba (Krzysztof Stelmaszyk) dowiaduje się o wszystkim jako ostatni od Krzyśka Małeckiego (Paweł Domagała) i ma do decyzji syna wiele zastrzeżeń. Marek nie pozwoli na ślub Igi i Marcina w ''O mnie się nie martw''?

"O mnie się nie martw" 3 sezon odcinek 10 - piątek, 13.11.2015, o godz. 20.10 w TVP2

Marcin Kaszuba zdecydował się na poważny krok i poprosił Igę o rękę. Ukochana przyjęła jego oświadczyny, ale tydzień po zaręczynach narzeczni nie chwalą się nikomu, że zamierzają wziąć ślub.

Zobacz: O mnie się nie martw. Nie będzie 4 sezonu, bo Joanna Kulig chce odejść!

W 10 odcinku  3 sezonu ''O mnie się nie martw'' Marta (Katarzyna Ankudowicz) zauważa na łańcuszku Igi pierścionek z brylantem i od razu się docieka, czy to to o czym myśli. - Kiedy się oświadczył?

-Tydzień temu. Ale proszę to zachować w tajemnicy - prosi Iga, która nie chce, by ojciec Marcina dowiedział się o wszystkim od pracowników kancelarii. Poza tym oprócz jej córek nikt jeszcze nie wie o zaręczynach.

Przeczytaj: O mnie się nie martw 3 sezon. Marcin Kaszuba aresztowany za pobicie Łukasza

W końcu senior Kaszuba i tak o wszystkim się dowiaduje od Krzyśka Małeckiego, któremu niechcący wygaduje się Marta. Ma do syna wiele pytań. Marek nigdy nie lubił Igi. Czy to znaczy, że nie zgodzi się na ślub Marcina ze sprzątaczką?

- Dobrze to przemyślałeś? Po co ten pośpiech?
-Idę za twoją radą. Żeby traktować poważnie nową rodzinę również ze względu na nową rodzinę - tłumaczy ojcu Marcin.

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: