SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy O mnie się nie martw 3 sezon. Konflikt Marcina z Asią! Była dziewczyna Kaszuby pupilką jego ojca

O mnie się nie martw 3 sezon. Konflikt Marcina z Asią! Była dziewczyna Kaszuby pupilką jego ojca

17.08.2015, godz. 18:30
O mnie się nie martw 3, Iga Małecka (Joanna Kulig), Marcin Kaszuba (Stefan Pawłowski)
O mnie się nie martw 3, Iga Małecka (Joanna Kulig), Marcin Kaszuba (Stefan Pawłowski) foto: O mnie się nie martw Facebook

Jak potoczą się losy Marcina Kaszuby (Stefan Pawłowski) i Igi Małeckiej (Joanna Kulig) w nowym 3 sezonie "O mnie się nie martw"? Zakochani wreszcie będą razem i zrozumieją, że są dla siebie stworzeni. Romans Igi i Marcina nie wszystkim się spodoba. Asia Zarzycka (Aleksandra Domańska) nie będzie mogła zrozumieć dlaczego Kaszuba woli Igę. Między byłymi kochankami dojdzie do konfliktu, bo była dziewczyna Marcina stanie się ulubienicą jego ojca Marka (Krzysztof Stelmaszyk).

"O mnie się nie martw" 3 sezon nowe odcinki od piątku, 11.09.2015, o godz. 20.10 w TVP2

Miłość Igi i Marcina w nowym 3 sezonie "O mnie się nie martw" zostanie wystawiona na wiele ciężkich prób. Bo prawie wszyscy będą przeciwni ich związkowi.

Najbliższe im osoby spróbują rozdzielić zakochanych. Krzysiek Małecki (Paweł Domagała) nie będzie mógł znieść myśli, że jego ukochana Igunia woli mecenasa Kaszubę. A Marek Kaszuba z trudem zniesie widok swojego jedynego syna w ramionach zwykłej sprzątaczki.

Przeczytaj: O mnie się nie martw 3 sezon. Ojciec Marcina zniszczy jego związek z Igą Małecką?

Także Asia Zarzycka, która długo nie mogła się wyleczyć z miłości do Marcina po ich bolesnym rozstaniu, nie będzie mogła patrzeć na byłego chłopaka z Igą. A wspólna praca w kancelarii Wiktora Zarzyckiego (Andrzej Zieliński) i Kaszuby seniora, który został wspólnikiem ojca Joanny nie polepszy ich relacji. Wprost przeciwnie - Marcin wda się w konflikt z Asią, która stanie się pupilką Marka.

Fakt, że Kaszuba senior został szefem Marcina skłoni młodego prawnika poważnych przemyśleń na temat przeszłości i ich rodzinnych tajemnic, o których wcześniej nie wspominał nawet Idze.

Patrz: O mnie się nie martw 3 sezon. Mama Marcina Kaszuby wkracza do akcji

Na szczęście w nowym 3 sezonie "O mnie się nie martw" będą też szczęśliwe momenty. Marcin poprosi Igę, by z nim zamieszkała. Oczywiście ze swoimi córkami - Helenką (Maja Kwaśny) i Oliwką (Oliwia Dąbrowska). Zaproponuje, żeby razem poszukali większego mieszkania. A dziewczynki poproszą mamę, by wzięła ślub z ich ulubionym wujkiem. Reakcja Krzyśka będzie w tej sytuacji do przewidzenia...

Nowy szef kancelarii wyraźnie da Idze do zrozumienia, że nie nadaje się na jego synową i nie powinna wtrącać się w sprawy klientów, bo jest tylko sprzątaczką. Na domiar złego to Joasia dostanie od Marka Kaszuby polecenie, by oceniać pracę Igi w firmie.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: