SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy O mnie się nie martw 3 sezon. Kim jest Dorota, siostra Igi? Angelika Kurowska w O mnie się nie martw

O mnie się nie martw 3 sezon. Kim jest Dorota, siostra Igi? Angelika Kurowska w O mnie się nie martw

25.09.2015, godz. 18:30
O mnie się nie martw 3 sezon odc. 5. Marcin Kaszuba (Stefan Pawłowski), Dorota (Angelika Kurowska)
O mnie się nie martw 3 sezon odc. 5. Marcin Kaszuba (Stefan Pawłowski), Dorota (Angelika Kurowska) foto: Agencja W-impact

Siostra Igi Małeckiej (Joanna Kulig) wkracza do jej życia i od razu wywraca je do góry nogami. W 4 odcinku 3 sezonu "O mnie się nie martw" widzowie poznają bliżej 25-letnią Dorotę Gajewską (Angelika Kurowska), młodszą siostrę Igi, która uciekła z domu i przyjechała do Warszawy, by właśnie tu odnaleźć miłość. W rolę Doroty w "O mnie się nie martw" wciela się Angelika Kurowska, 26-letnia aktorka, którą fani seriali na pewno pamiętają jako Samantę z "Pierwszej miłości".

"O mnie się nie martw" 3 sezon odcinek 4 (odc. 30) - piątek, 2.10.2015, o godz. 20.10 w TVP2

O tym, że Iga Małecka ma siostrę nie wiedzieli nawet najwierniejsi fani "O mnie się nie martw". O rodzinie Igi wiadomo było tylko tyle, że jej rodzice mieszkają w małej wiosce w pobliżu Rucianego. Małecka wyjechała stamtąd prawie 10 lat temu. Teraz jej śladem podąża Dorota, która po raz pierwszy pojawia się w 3 odcinku 3 sezonu "O mnie się nie martw".

Przeczytaj: O mnie się nie martw 3 sezon. Marcin oświadczy się Idze

Przyjazd młodszej siostry Igi do stolicy, a właściwie jej ucieczka z domu jest związana z tym, że Dorota jest znudzona życiem u boku rodziców i chłopaka, z którym spotyka się od czasów liceum i który miał zostać jej mężem. Jako absolwentka szkoły fryzjerskiej postanawia wyruszyć na podbój wielkiego świata. Jej celem jest stolica, gdzie chce znaleźć romantyczną miłość.

W 4 odcinku 3 sezonu "O mnie się nie martw" Iga stara się załagodzić konflikt Doroty z rodzicami, ale nie jest to łatwe, bo siostra Małeckiej ma zupełnie inną wizję przyszłości. Nie chce brać ślubu i zakładać rodziny z chłopakiem, który jest dla niej zwykłym nudziarzem.

Dorota nie widzi przeszkód, by po prostu zwalić się Idze na głowę. Mieszkanie Igi ma być jej bazą wypadową do podboju Warszawy. Obecność Doroty szybko daje się we znaki Idze i Marcinowi (Stefan Pawłowski).

Patrz: O mnie się nie martw 3 sezon. Matka Marcina zdradzi rodzinne sekrety Kaszuby

Kim jest Angelika Kurowska z "O mnie się nie martw"?

Aktorka wcielająca się w postać Doroty w "O mnie się nie martw" jest absolwentką warszawskiej Akademii Teatralnej, znaną z roli Samanty w "Pierwszej miłości".

26-letnia Angelika Kurowska ma też na swoim koncie epizody w serialach: "Na Wspólnej", "Julia", "Przepis na życie” oraz udział w spektaklach Teatru Polskiego Radia. Jest również utalentowaną sopranistką, biegle włada językiem angielskim, gra na pianinie i świetnie tańczy.


Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: