SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy O mnie się nie martw 3 sezon. Jakim ojcem będzie Marcin Kaszuba?

O mnie się nie martw 3 sezon. Jakim ojcem będzie Marcin Kaszuba?

13.08.2015, godz. 09:45
O mnie się nie martw 3, Marcin Kaszuba (Stefan Pawłowski), Helenka (Maja Kwaśny)
O mnie się nie martw 3, Marcin Kaszuba (Stefan Pawłowski), Helenka (Maja Kwaśny) foto:

Czy Marcin Kaszuba (Stefan Pawłowski) poradzi sobie w roli ojca? Krzysiek (Paweł Domagała) i Filip (Piotr Jankowski) się nie popisali. Czy Kaszuba stanie na wysokości zadania? Już jesienią 2015 w nowych odcinkach ''O mnie się nie martw''3 młody prawnik przejmie wszystkie obowiązki przykładnego taty. Helenka (Maja Kwaśny) i Oliwka (Oliwia Dąbrowska) będą zachwycone! Iga (Joanna Kulig) nie będzie mogła wyjść z podziwu.

"O mnie się nie martw" 3 sezon nowe odcinki od września 2015 w TVP2

Już we wrześniu, w nowych odcinkach ''O mnie się nie martw''3 przekonamy się jakim kandydatem na ojca jest Marcin Kaszuba. Jak sądzicie, poradzi sobie?

Zobacz: O mnie się nie martw 3 sezon. Marcin i Iga zamieszkają razem

Mecenas Kaszuba stracił głowę dla Igi, ale nie tylko ona zajmuje ważne miejsce w jego sercu. Decydując się na ten związek Kaszuba bierze na siebie ojcowskie obowiązki. Helenka i Oliwka będą zachwycone!

Wujek Kaszuba wiele razy stanął na wysokości zadania i służył dziewczynkom swoją pomocą. W 2 sezonie ''O mnie się nie martw'' pojawił się nawet na szkolnym konkursie ''Utalentowany tata'' i pokazał jak stepuje. Wygląda na to, że córki Igi nie mogą się doczekać aż zamieszkają z nowym tatusiem.

Przeczytaj: O mnie się nie martw 3 sezon. Siostra Igi zniszczy jej związek z Marcinem Kaszubą?

Choć Iga ma na koncie już dwa nieudane związki, tym razem może być inaczej. Marcin sam wyjdzie z inicjatywą i zaproponuje ukochanej, żeby znaleźli nowe mieszkanie. Po przeprowadzce dowiecie się jakim ojcem jest młody prawnik. Jedno możemy zdradzić - Oliwka i Helenka będą w siódmym niebie!

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: