SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy O mnie się nie martw 3 sezon. Iga i Marcin nie będą razem, bo Małecka jest sprzątaczką! - ZWIASTUN

O mnie się nie martw 3 sezon. Iga i Marcin nie będą razem, bo Małecka jest sprzątaczką! - ZWIASTUN

25.08.2015, godz. 07:48
O mnie się nie martw 3
foto: omniesieniemartw.tvp.pl

W nowym 3 sezonie "O mnie się nie martw" miłość Igi Małeckiej (Joanna Kulig) i Marcina Kaszuby (Stefan Pawłowski) zatriumfuje. Zakochani nareszcie będą razem szczęśliwi, ale Marek Kaszuba (Krzysztof Stelmaszyk) postara się, by ta sielanka nie trwała długo. Aktorzy z "O mnie się nie martw" na konferencji jesiennej ramówki TVP 2015 zdradzili jak potoczą się losy bohaterów serialu.

"O mnie się nie martw" 3 sezon nowe odcinki od piątku, 11.09.2015, o godz. 20.10 w TVP2

Na ten moment czekali wszysycy fani Igi i Marcina! Pocałunek w finałowej scenie 2 serii "O mnie się nie martw"oznacza, że główni bohaterowie seriali wreszcie postanowią być razem. Ale czy miłość, która się między nimi zrodziła przetrwa. Marek Kaszuba postara się, by jego syn nie był ze sprzątaczką...

Przeczytaj: O mnie się nie martw 3 sezon ZWIASTUN. Krzysiek poderwie Polę, by odzyskać Igę

- Mogę zdradzić już, że Marcin Kaszuba i Iga Małecka są razem w szczęśliwym związku. Jest wiele emocjonalnych scen, wiele zawrotnych akcji. Mój ojciec, Marek Kaszuba, wprowadza duży chaos do kancelarii, którą przejmuje i rządzi nią twardą ręką - powiedział Stefan Pawłowski na konferencji ramówkowej TVP.

Joanna Kulig przyznała, że w życiu Igi Małeckiej nastąpią przełomowe zmiany. - Iga jest spełniona, szczęśliwa i może przez chwilę odsapnąć, poczuć się spokojna. To jedyna seria, w której Iga, przez to, że życie osobiste zaczyna jej się porządkować, może jakby skupić się na sobie, swoim rozwoju. Bardzo mocno angażuje się w swoje studia - resocjalizację. Nie rezygnuje ze z pracy, ale próbuje znaleźć swoje miejsce w tej sferze życia - zdradziła aktorka.

A jak potoczą się losy Asi Zarzyckiej (Aleksandra Domańska), byłej dziewczyny Marcina, która ostatnio związała się z barmanem Adamem (Lesław Żurek)? Czy fakt, że Marek Kaszuba został szefem kancelarii i nowym wspólnikiem jej ojca Wiktora (Andrzej Zieliński) wpłynie jakoś na jej karierę?

- W 3 sezonie naprawdę bardzo dużo się dzieje, pojawia się bardzo dużo nowych postaci i będzie dużo niespodzianek. Asia o wiele więcej pracuje w kancelarii za sprawą nowego szefa. Jest z tego powodu bardzo zadwolona. Jej związek się rozwija, ale czekają ją pewne życiowe zakręty - powiedziała Aleksandra Domańska na jesiennej ramówce TVP 2015.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Zobacz ZWIASTUN 3 sezonu "O mnie się nie martw" >>>

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: