SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy O mnie się nie martw 3 sezon. Co ukrywa Marek Kaszuba? Ojciec Marcina gangsterem!

O mnie się nie martw 3 sezon. Co ukrywa Marek Kaszuba? Ojciec Marcina gangsterem!

09.08.2015, godz. 10:51
O mnie się nie martw 3 sezon. Marek Kaszuba (Krzysztof Stelmaszyk)
O mnie się nie martw 3 sezon. Marek Kaszuba (Krzysztof Stelmaszyk) foto:

Kim naprawdę jest Marek Kaszuba (Krzysztof Stelmaszyk) z "O mnie się nie martw"? Ojciec Marcina (Stefan Pawłowski) niespodziewanie pojawił się w jego życiu i został wspólnikiem kancelarii Wiktora Zarzyckiego (Andrzej Zieliński). Senior Kaszuba jest władczy i bezkompromisowy. W 3 sezonie "O mnie się nie martw" młody mecenas i inni pracownicy kancelarii nie będą mieli z nim łatwego życia. Okaże się, że Marek coś ukrywa. Ojciec Marcina jest gangsterem?!

"O mnie się nie martw" 3 sezon nowe odcinki od piątku, 11.09.2015, o godz. 20.05 w TVP2

Marek Kaszuba pojawił się już pod koniec 2 sezonu ''O mnie się nie martw'', ale dopiero jesienią 2015 widzowie przekonają się kim jest naprawdę. Ojciec Marcina Kaszuby wywróci jego życie do góry nogami i będzie się naprzykrzał pracownikom kancelarii.

Zobacz: O mnie się nie martw 3 sezon. Marcin i jego ojciec Marek ukrywają rodzinne tajemnice. Dlaczego ze sobą walczą?

Bardzo szybko okaże się, że ojciec młodego mecenasa sam nie jest święty. Doświadczony prawnik robi ciemne interesy? Serialowy Marek Kaszuba z ''O mnie się nie martw'' zdradził, że nie zawsze postępuje w imię prawa.

-To jest trochę gangster, trochę złośliwiec, trochę rozkapryszony w mocno średnim wieku playboy. Wniosę jakiś niepokój do kancelarii, zmienią się relacje między pracownikami a szefem - opowiada o swoim bohaterze Krzysztof Stelmaszczyk przed kamerą programu ''Pytania na śniadanie''. Wiadomo już, że szczególnie podpadnie mu sekretarka Marta (Katarzyna Ankudowicz)...

Przeczytaj: O mnie się nie martw 3 sezon. Ojciec Marcina zniszczy jego związek z Igą

Zresztą ojciec Marcina nie będzie zbyt towarzyski. Iga Małecka (Joanna Kulig) także wzbudzi jego wątpliwości. Kaszuba senior będzie usiłował zniszczyć szczęśliwy związek swojego syna.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: