SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy O mnie się nie martw 3 sezon. Co dalej z miłością Igi Małeckiej i Marcina Kaszuby?

O mnie się nie martw 3 sezon. Co dalej z miłością Igi Małeckiej i Marcina Kaszuby?

09.08.2015, godz. 16:19
O mnie się nie martw 3 sezon. Marcin Kaszuba (Stefan Pawłowski)
O mnie się nie martw 3 sezon. Marcin Kaszuba (Stefan Pawłowski) foto:

W nowym 3 sezonie "O mnie się nie martw" Iga Małecka (Joanna Kulig) i Marcin Kaszuba (Stefan Pawłowski) będą razem, ale ich miłość zostanie wystawiona na ciężkie próby. I nie chodzi tylko o Krzyśka (Paweł Domagała), który nie tak łatwo zrezygnuje ze swojej Iguni. Także ojciec Marcina, Marek Kaszuba (Krzysztof Stelmaszyk), będzie mieszał w ich związku. Jakby tego było mało w życiu Igi pojawi się jej młodsza siostra Dorota (Angelika Kurowska). Stefan Pawłowski na planie nowych odcinków "O mnie się nie martw" ujawnia co będzie dalej z Igą i Marcinem.

"O mnie się nie martw" 3 sezon nowe odcinki od września 2015 w TVP2

Jak długo potrwa szczęście Igi i Marcina w 3 serii "O mnie się nie martw", którą widzowie zobaczą w TVP2 już jesienią 2015? Twórcy serialu zadbali o to, by w tym miłosnym wątku nie brakowało emocjonujących zwrotów akcji i osób, którym nie spodoba się związek mecenasa Kaszuby ze sprzątaczką.

Przeczytaj: O mnie się nie martw 3 sezon. Siostra Igi zniszczy jej związek z Marcinem Kaszubą?

Jedną z nich będzie Marek Kaszuba, wzięty prawnik, który nie zaakceptuje Igi w roli dziewczyny Marcina. Bo przecież rozwódka z dwójką dzieci i byłym mężem u swojego boku nie nadaje się na jego synową.

Także Krzysiek nie będzie mógł znieść myśli, że Iga kocha Marcina i to z wzajemnością. A żeby było jeszcze ciekawiej do Warszawy przyjedzie siostra Igi, która chce żyć tak jak Małecka...

Ostatnio kamera programu "Pytanie na śniadanie" odwiedziła plan 3 sezonu "O mnie się nie martw", by dowiedzieć się co wydarzy się w nowych odcinkach serialu. Stefan Pawłowski nie mógł zbyt wiele ujawnić, ale zapewnił, że w życiu bohaterów "O mnie się nie martw" nie zabraknie miłości.

Patrz: O mnie się nie martw 3 sezon. Ojciec Marcina obrazi Igę i zrobi z niej swoją sprzątaczkę

- Miłość będzie na pewno. Jak nie u mnie, to u innych... Bardzo się cieszę, że wróciliśmy na plan, że jest oglądalność i są widzowie, którzy chcą nasz serial z przyjemnością mam nadzieję oglądać - przyznał z uśmiechem serialowy Marcin Kaszuba.

Cała ekipa "O mnie się nie martw" ma przed sobą bardzo pracowite wakacje. Zdjęcia potrwają bowiem aż do połowy października. Mamy stopniową "kalendarzówkę", ale na razie lipiec bardzo pracowity - dodał aktor.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: