SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy O mnie się nie martw 3 sezon. Angelika Kurowska siostrą Igi Małeckiej

O mnie się nie martw 3 sezon. Angelika Kurowska siostrą Igi Małeckiej

27.08.2015, godz. 08:24
O mnie się nie martw 3 sezon odc. 4. Iga Małecka (Joanna Kulig), Dorota (Angelika Kurowska)
O mnie się nie martw 3 sezon odc. 4. Iga Małecka (Joanna Kulig), Dorota (Angelika Kurowska) foto: ATM Grupa/ O mnie się nie martw Facebook

W 3 sezonie "O mnie się nie martw" pojawi się nowa bohaterka - Dorota, młodsza siostra Igi Małeckiej (Joanna Kulig), która niespodziewanie pojawi się w Warszawie. Dorotę z "O mnie się nie martw" zagra Angelika Kurowska (26 l.), aktorka Teatru Bagatela w Krakowie, którą fani seriali znają z roli Samanty w "Pierwszej miłości".

"O mnie się nie martw" 3 sezon nowe odcinki od piątku, 11 września 2015 w TVP2

Angelika Kurowska dołączyła do obsady "O mnie się nie martw" po koniec czerwaca, kiedy ruszyły zdjęcia do 3 sezonu serialu.

Aktorka znana dotychczas jako Samanta z "Pierwszej miłości", która wywołała sporą sensację w Wadlewie, bo o mały włos nie uwikłała się w romans z Marianem Śmiałkiem (Paweł Okoński) rzadko gra w serialach, bo na co dzień pracuje w Teatrze Bagatela w Krakowie.

Przeczytaj: O mnie się nie martw 3 sezon - ZWIASTUN. Iga i Marcin zakochani. Ojciec Marcina obrazi Igę

Dorota w nowym 3 sezonie "O mnie się nie martw" pojawi się w życiu Igi Małeckiej dość nieoczekiwanie. Przekroczy próg mieszkania starszej siostry w dniu urodzin Oliwki (Oliwa Dąbrowska), które z pomocą pani Irenki (Hanna Śleszyńska) wyprawi Krzysiek (Paweł Domagała).

Niespodziewany gość wyzna zaskoczonej Idze, że przyjechał do Warszawy, by rozpocząć życie na własny rachunek, z dala od rodziców. Okaże się, że Dorota uciekła z rodzinnego domu na Mazurach, bo chce być taka jak Iga - niezależna finansowo i samodzielna.

Czy Idze uda pomóc się siostrze, czy przekona ją do powrotu? I jak przyjazd Doroty wpłynie na jej relacje z Marcinem Kaszubą (Stefan Pawłowski)?

Patrz: O mnie się nie martw 3 sezon. Iga ofiarą Aśki! Była dziewczyna Marcina wyrzuci Igę z pracy

Kim jest Angelika Kurowska?

Angelika Kurowska urodziła się w Nowym Sączu w 1989. Studiowała na warszawskiej Akademii Teatralnej. Występuje w popularnych serialach telewizyjnych, pracuje w dubbingu i ma na koncie szereg ról w Teatrze Polskiego Radia, który w 2014 wyróżnionił ją nagrodą Arete w kategorii debiutu aktorskiego na antenie Radiowej Jedynki. Lubi czekoladę z orzechami i stare hollywoodzkie filmy.

W Teatrze Bagetala w Krakowie obecnie gra w spektaklach: "Mayday 2", "Układ", "Carmen Bella Donna", "Idiota", "Lot nad kukułczym gniazdem".

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Zobacz ZWIASTUN 3 sezonu "O mnie się nie martw" >>>

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: