SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy O mnie się nie martw 3. Pani Irenka usidli Krzysztofa?

O mnie się nie martw 3. Pani Irenka usidli Krzysztofa?

07.08.2015, godz. 15:00
O mnie się nie martw 3 sezon. Krzysiek Małecki (Paweł Domagała)
O mnie się nie martw 3 sezon. Krzysiek Małecki (Paweł Domagała) foto: O mnie się nie martw Facebook/ Instagram, omniesieniemartw.tvp.pl

Pani Irenka (Hanna Śleszyńska) dopnie swego i poderwie Krzyśka Małeckiego (Paweł Domagała)? W 3 sezonie ''O mnie się nie martw'' właścicielka mieszkania, które wynajmuje Krzysztof zrozumie, że nie może rywalizować z Igunią (Joanna Kulig). W ''O mnie się nie martw''3 Irena nieźle się zdenerwuje, kiedy zobaczy jak jej lokator znów próbuje odzyskać żonę.

"O mnie się nie martw" 3 sezon nowe odcinki od września 2015 w TVP2

Jak potoczą się dalsze losy pani Irenki i Krzyśka Małeckiego? Mąż Igi wprowadził się do sąsiadki, żeby być blisko dziewczynek i ukochanej, ale właścicielka mieszkania szybko straciła dla niego głowę.

Zobacz: O mnie się nie martw 3 sezon. Iga i Marcin będą razem, ale Marek Kaszuba spróbuje ich rozdzielić?

Czy Krzysiek i pani Irenka będą razem? Właścicielka mieszkania próbowała poderwać Małeckiego, ale nic z tego. Krzysiek tylko przestraszył się zalotów starszej pani. W dodatku Irena zrozumiała, że nie wygra z Igunią, która jest dla Krzyśka całym światem.

W 3 sezonie ''O mnie się nie martw'' Małecki wciąż mieszka z damą, ale jego życie powoli się zmienia. Były Igi postanowi rzucić dotychczasową pracę w sortowni elektrośmieci. Niestety nie będzie mógł znaleźć nowego zajęcia i szybko się podda twierdząc, że bezrobocie nie jest takie złe. Do porządku przywróci go dopiero pani Irenka (Hanna Śleszyńska), która nie zgodzi się, żeby Krzysiek był jej utrzymankiem...

Przeczytaj: O mnie się nie martw 3 sezon. Siostra Igi nową bohaterką serialu. Angelika Kurowska w O mnie się nie martw

W nowych odcinkach ''O mnie się nie martw''3 Iga zacznie układać sobie życie z Marcinem Kaszubą (Stefan Pawłowski), ale Krzysiek nie pozwoli na ich ślub. Małecki zrujnuje ich związek? Kto wie... może były Igi znów skradnie jej serce i wyprowadzi się od pani Irenki?

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: