SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy O mnie się nie martw 3 online odcinek 6 na vod.tvp.pl w internecie za darmo po premierze w TVP2

O mnie się nie martw 3 online odcinek 6 na vod.tvp.pl w internecie za darmo po premierze w TVP2

09.10.2015, godz. 18:29
O mnie się nie martw 3 sezon. Marek Kaszuba (Krzysztof Stelmaszyk), Marcin (Stefan Pawłowski), Renata (Katarzyna Gniewkowska)
O mnie się nie martw 3 sezon. Marek Kaszuba (Krzysztof Stelmaszyk), Marcin (Stefan Pawłowski), Renata (Katarzyna Gniewkowska) foto: O mnie się nie martw Facebook/ Instagram, omniesieniemartw.tvp.pl

''O mnie się nie martw'' 3 sezon odcinek 6 (odc. 32) na vod.tvp.pl online za darmo w internecie. "O mnie się nie martw"3 odc. 6 w TVP2 premiera w piątek 16.10.2015, godz. 20.10. Przed premierą serialu "O mnie się nie martw"3 odcinek 6 w TVP2 na stronie internetowej vod.tvp.pl płatny. "O mnie się nie martw" 3 odcinek 6 w internecie bezpłatnie po premierze w TVP2 - oto link:

Zobacz: "O mnie się nie martw" 3 odcinek 6 online w internecie na VOD.TVP.pl

"O mnie się nie martw" 3 sezon odcinek 6 (odc. 32) - streszczenie, co się wydarzy?

Ewa (Katarzyna Maciąg) dziękuje Marcinowi (Stefan Pawłowski) za pomoc w napisaniu pozwu rozwodowego. Próbuje odciążyć prawnika w pracy, by w ten sposób wyrazić swoją wdzięczność. W kancelarii zjawia się Teresa, matka Ewy i dzieli się z córką i prawnikiem rewelacjami na temat swojego zięcia, Piotrka (Fabian Kąciecki), który pracuje w Londynie.

W tym samym czasie Kaszuba dowiaduje się o przyjeździe swojej matki, Renaty (Katarzyna Gniewkowska). Kobieta zamierza rozmówić się z mężem. Burzliwe spotkanie państwa Kaszubów jest dużym szokiem nawet dla zaprawionej w bojach Laury Curyło (Katarzyna Zielińska).

Dorota (Angelika Kurowska) dowiaduje się, że współlokatorem komunalnego lokalu na Żelaznej jest Krzysiek (Paweł Domagała). Były szwagier zadecyduje czy po wyprowadzce Igi (Joanna Kulig) i dziewczynek ona będzie mogła tam zamieszkać. Tymczasem wszystkie osoby z najbliższego otoczenia Krzyśka prześladuje pech. Małecki postanawia przyjrzeć się sprawie.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: