SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy O mnie się nie martw 3 online odcinek 3 na vod.tvp.pl w internecie bezpłatnie po premierze w TVP2

O mnie się nie martw 3 online odcinek 3 na vod.tvp.pl w internecie bezpłatnie po premierze w TVP2

18.09.2015, godz. 18:29
O mnie się nie martw 3 sezon odc. 3 (odc. 29). Dorota (Angelika Kurowska), Iga (Joanna Kulig)
O mnie się nie martw 3 sezon odc. 3 (odc. 29). Dorota (Angelika Kurowska), Iga (Joanna Kulig) foto: omniesieniemartw.tvp.pl

''O mnie się nie martw'' 3 sezon odcinek 3 (odc. 29) na vod.tvp.pl online za darmo w internecie. "O mnie się nie martw"3 odc. 3 w TVP2 premiera w piątek 25.09.2015, godz. 20.10. Przed premierą serialu "O mnie się nie martw"3 odcinek 3 w TVP2 na stronie internetowej vod.tvp.pl płatny. "O mnie się nie martw" 3 odcinek 3 w internecie bezpłatnie po premierze w TVP2 - oto link:

Zobacz: "O mnie się nie martw" 3 odcinek 3 online w internecie na VOD.TVP.pl

"O mnie się nie martw" 3 sezon odcinek 3 (odc. 29) - streszczenie, co się wydarzy?

Krzysiek (Paweł Domagała) ignoruje dobre rady Irenki (Hanna Śleszyńska) i postanawia rzucić pracę w sortowni, by poszukać szczęścia w innym miejscu. Zajęty swoimi sprawami zapomina o urodzinach Oliwki (Oliwia Dąbrowska). Niestety, ani Pola (Alicja Stasiewicz), ani koledzy nie zamierzają mu pożyczyć pieniędzy na prezent.

Iga (Joanna Kulig) stara się unikać Marka (Krzysztof Stelmaszyk). Ma ułatwione zadanie, gdyż w ramach okresowej oceny pracowników kancelarii Kaszuba wizytuje Marcina (Stefan Pawłowski) w sądzie. Prawnik w duecie z Laurą (Katarzyna Zielińska) wygrywa koncertowo i słyszy od ojca wyrazy uznania. Na rozmowie oceniającej z Aśką (Aleksandra Domańska) Iga słyszy wyrzuty Zarzyckiej za jej zawiedzione nadzieje związane z Marcinem.

Irenka postanawia pomóc Krzyśkowi i wyprawia dla Oliwki przyjęcie. Gdy w drzwiach zjawiają się Iga i Marcin Małecki bezceremonialnie przypisuje sobie wszystkie zasługi. Zdenerwowana Irenka odciąga go na stronę i proponuje powrót do pierwszej umowy: mieszkanie w zamian za sprzątanie i pomoc. Krzysiek nie zdąży ochłonąć, gdy w domu zjawi się niezapowiedziany gość.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: