SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy O mnie się nie martw 3. Joanna Kulig ujawnia czy Marek Kaszuba rozdzieli Igę i Marcina

O mnie się nie martw 3. Joanna Kulig ujawnia czy Marek Kaszuba rozdzieli Igę i Marcina

13.09.2015, godz. 13:55
O mnie się nie martw 3
foto: omniesieniemartw.tvp.pl

Triumf miłości w serialu "O mnie się nie martw"! W nowym 3 sezonie "O mnie się nie martw" Iga Małecka (Joanna Kulig) i Marcin Kaszuba (Stefan Pawłowski) wreszcie są razem. Ale już po 1 odcinku 3 serii wiadomo, że ich szczęście jest zagrożone, bo Marek Kaszuba (Krzysztof Stelmaszyk) nie akceptuje związku syna ze sprzątaczką, rozwódką i matką dwójki dzieci. Co będzie dalej z Igą i Marcinem? Czy ojciec Kaszuby ich rozdzieli? Joanna Kulig zdradza największą tajemnicę "O mnie się nie martw".

"O mnie się nie martw" 3 sezon nowe odcinki w każdy piątek, o godz. 20.10 w TVP2

Nad uczuciem Igi i Marcina w 3 sezonie "O mnie się nie martw" zbierają się czarne chmury. A wszystko przez Marka Kaszubę, który nie może znieść myśli, że jego jedyny syn spotyka się ze sprzątaczką, rozwódką, która ma dwie córki z dwoma różnymi mężczyznami. Już w 1 odcinku 3 sezonu "O mnie się nie martw" ojciec Marcina dał Idze jasno do zrozumienia, że nie nadaje się na jego synową. Obraził ją nawet sugerując, że związała się z nim, bo szuka lepszego życia, faceta z pieniędzmi.

Przeczytaj: O mnie się nie martw 3 sezon. Katarzyna Gniewkowska zagra Renatę Kaszubę, matkę Marcina

Joanna Kulig w programie "Pytanie na śniadanie" uspokoiła jednak widzówe, że miłości głównych bohaterów serialu nikt nie jest w stanie zniszczyć. Choć nie obejdzie się bez problemów. Zwłaszcza z Krzyśkiem (Paweł Domagała), byłym mężem Igi.

- Iga w końcu będzie szczęśliwa u boku ukochanego Marcina Kaszuby. Rzeczywiście są w końcu razem. Szukają większego mieszkania. Dziewczynki są w końcu szczęśliwe, że mama jest w końcu zadowolona. Oczywiście Krzysiek jest w głębokiej rozpaczy - powiedziała aktorka z "O mnie się nie martw".

Patrz: O mnie się nie martw. Stefan Pawłowski prywatnie. Jakie kobiety lubi Marcin Kaszuba?

Marek Kaszuba i Krzysiek to nie jedyni przeciwnicy związku Igi i Marcina. Także Asia Zarzycka (Joanna Domańska) nie będzie ukrywać, że nie może patrzeć na swojego byłego chłopaka w ramionach sprzątaczki z kancelarii. Na szczęście Iga poradzi sobie ze wszystkim przeciwnościami losu.

- Marek Kaszuba, który bardzo namiesza w kancelarii, nie będzie akceptował tego związku. Ale Iga wybrnie z tego. Ma tak duże poczucie swojej wartości. Nawet zaimponuje mu, że jest taka a nie inna. Pojawi się Dorota, siostra Igi w momencie gdy bardzo intensywnie dzieje się w związku Igi i Marcina. I nagle Iga znów musi jej pomóc, za bardzo angażuje się w rodzinę, a nie w Marcina. Ale oczywiście wszystko dobrze się kończy - dodała gwiazda "O mnie się nie martw".

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Zobacz zwiastun 3 sezonu "O mnie się nie martw" >>>

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: