SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Nowa fucha Weroniki Rosati. Robierze się w serialu "Diagnoza"?

Nowa fucha Weroniki Rosati. Robierze się w serialu "Diagnoza"?

14.07.2017, godz. 11:00
Weronika Rosati
foto: x-news

Weronika Rosati dołączyła do obsady nowej produkcji stacji TVN. W serialu "Diagnoza" najwyraźniej wystąpi u boku Macieja Zakościelnego. Aktorka już nie raz pozowała nago przed kamerą. Czy Weronika Roasti rozbierze się również w "Diagnozie"?

"Diagnoza" - nowy serial jesienią 2017 w TVN

Weronika Rosati nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Aktorka znana jest z wielu produkcji oraz udziału w dużej ilości projektów artystycznych. Ostatnio w TVNie mogliśmy zobaczyć ją w roli Misi w serialu "Belle Epoque". Nie jest również tajemnicą, że Rosati niejednokrotnie rozebrała się przed kamerą.

Aktorka wstawiła zdjęcie z Maciejem Zakościelnym na swój profil na Instagramie, czym oznajmiła jednocześnie, że dołączyła do obsady nowego serialu "Diagnoza". Czy i tym razem zobaczymy ją nago?

Raczej nie będzie ku temu sposobności. "Diagnoza" to serial medyczno-kryminalny, w dodatku nie posiadamy żadnych informacji na temat ograniczeń wiekowych dla przyszłych widzów. Zresztą sama aktorka wyznała, że żałuje rozbierania się przed kamerą. Najwyraźniej wynika to z tego, że jak sama mówi, jest uznawana bardziej za osobę publiczną, niż jedynie za artystkę.

- Żałuję tych jedynych trzech rozbieranych scen, jakie w życiu zagrałam na kilkadziesiąt filmów i seriali. Widocznie jestem typem aktorki, której się będzie wszystko wypominać - pożaliła się Rosati.

Zobacz: Druga szansa 4 sezon. Maja Ostaszewska odchodzi z serialu? Co będzie z Lidką?
Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: