SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Niania w wielkim mieście. Poznajcie szczegółu nowego serialu w Polsacie

Niania w wielkim mieście. Poznajcie szczegółu nowego serialu w Polsacie

07.03.2017, godz. 21:11
Niania w wielkim mieście, Dana (Magdalena Lamparska)
Niania w wielkim mieście, Dana (Magdalena Lamparska) foto:

„Niania w wielkim mieście” to nowość w wiosennej ramówce Polsatu Dana (Magdalena Lamparska), to dziewczyna z prowincji, która walczy o serca swoich podopiecznych, ale dla kogo bije jej własne? Serial obyczajowy „Niania w wielkim mieście” opowiada o losach uroczej blondynki, która świeżo po skończeniu studiów stoi w obliczu ważnych decyzji. Chce być psychologiem w Warszawie, ale bez rodzinnego zaplecza i koneksji, jej wysiłki by znaleźć dobrą pracę są bezowocne. Los rzuca Danie koło ratunkowe i dziewczyna podejmuje pracę w ekskluzywnej agencji niań. Wkrótce okazuje się, że praca z dziećmi to zadanie wymagające nie tylko umiejętności psychologa, ale i kierowcy rajdowego, a nawet czarownicy. Pierwszy odcinek "Niani w wielkim mieście" już 7 marca w Polsacie!

Nowy serial "Niania w wielkim mieście" od wtorku, 7 marca 2017 w Polsacie

Dana zatrudni się w agencji "Niania na zawołanie", której właścicielką jest Monika (Kamilla Baar). Dziewczyna jako opiekunka wynajmowana przez różne rodziny wielokrotnie0 trafia w samo serce problemów, nie tylko swoich podopiecznych, ale i ich rodziców.

Praca niani, która miała być chwilowym zajęciem, przynosi jej nie tylko satysfakcję, ale i rozliczne przygody. Pojawia się też uczucie… cóż, kiedy obiekt jest już zajęty. Jacek (Przemysław Sadowski) - wybitny psycholog dziecięcy, związany jest z Moniką, szefową Dany. Monika okazuje się być kobietą nie tylko z pazurem, ale i tajemniczą przeszłością, w której Jacek gra pierwsze skrzypce. Dana nie chce być „tą trzecią”, ale serce nie sługa.

W dodatku Dana nie może wyplątać się z toksycznego związku z Mariuszem (Mateusz Rzeźniczak), swoim dawnym partnerem. A w jej życiu pojawi się także trzeci mężczyzna - w agencji Dana poznaje Kubę (Stefan Pawłowski), któremu być może nie wystarczy przyjaźń.

Zobacz: Niania w wielkim mieście. Kamilla Baar znów zachwyci widzów

W serialu obok Magdaleny Lamparskiej, Kamilli Baar – Kochańskiej, Przemysława Sadowskiego i Stefana Pawłowskiego występuje plejada aktorów, a wśród nich m.in: Mateusz Rzeźniczak, Anna Dereszowska, Dorota Chotecka, Paweł Wawrzecki, Marta Chyczewska, Katarzyna Cynke, Dagmara Bąk, Aleksandra Grzelak i Paweł Orleański. Gościnnie wystąpią m.in.: Daria Widawska, Paulina Chruściel, Marta Żmuda – Trzebiatowska, Krzysztof Stelmaszyk, Joanna Orleańska, Natalia Klimas, Mateusz Banasiuk i Jowita Budnik. Producentem wykonawczym serialu „Niania w wielkim mieście” jest Akson Studio. Za reżyserię serialu odpowiadają: Michał Kwieciński, Anna Jadowska, Łukasz Wiśniewski i Łukasz Ostalski. Autorką scenariusza jest Agnieszka Krakowiak-Kondracka. Operatorem obrazu jest Witold Płóciennik. Nowa dwunastoodcinkowa produkcja zadebiutuje 7 marca, o godzinie 21:30, na antenie Telewizji POLSAT.

ZOBACZ ZWIASTUN SERIALU>>>

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: