SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Niania w wielkim mieście online ostatni odcinek 12 na ipla.tv w internecie za darmo od 16.05.2017

Niania w wielkim mieście online ostatni odcinek 12 na ipla.tv w internecie za darmo od 16.05.2017

16.05.2017, godz. 19:59
Niania w wielkim mieście odcinek 10, Dana (Magdalena Lamparska), Kuba (Stefan Pawłowski)
Niania w wielkim mieście odcinek 10, Dana (Magdalena Lamparska), Kuba (Stefan Pawłowski) foto:

''Niania w wielkim mieście" ostatni odcinek 12 w internecie online za darmo już dostępny. Serial "Niania w wielkim mieście'' online odcinek 12 można obejrzeć na ipla.tv przed emisją w Polsacie od wtorku, 16.05.2017. Niania w wielkim mieście odcinek 12 - premiera w telewizji Polsat we wtorek, 23.05.2017 o godz. 22.00, ale przed premierą w telewizji Polsat 12 odcinek "Niani w wielkim mieście" jest dostępny online bezpłatnie na ipla tv. "Niania w wielkim mieście" odc. 12 online za darmo - oto link:

Zobacz: NIANIA W WIELKI MIEŚCIE odcinek 12 ONLINE ZA DARMO dostępny w internecie na IPLA TV >>>

"Niania w wielkim mieście" odcinek 12 - co się wydarzy?

Dana (Magdalena Lamparska) obwinia się o kalectwo swojego brata, ponieważ to ona prowadziła samochód, kiedy doszło do wypadku. Dziewczyna nie zapięła mu pasów, a na drogę wyjechał pijany rowerzysta i przy ostrym hamowaniu Adaś wyleciał przez szybę. Teraz chłopiec przyjeżdża do Warszawy z rodzicami na operację. Ojciec wciąż ma żal do Dany i wypomina jej tamto zdarzenie.

Do agencji wraca Monika (Kamilla Baar). Jest zaskoczona poczynaniami Lilki (Dagmara Bąk) i daje jej reprymendę. Rychter jest zszokowana wyznaniem Kuby (Stefan Pawłowksi), który oświadcza, że kocha ją od dawna. Kobieta dowiaduje się także o bliskich relacjach łączących Jacka (Przemysław Sadowski) z Daną. Popławski składa niani propozycję opieki nad synem w Berlinie.

Iwo przeżywa rozwód rodziców i nie chce opuszczać mamy, z którą łączą go silne więzi. Danka czuje, że go zawiodła, zamierza zrezygnować z pracy w agencji. Za dziewczyną wybiega Jacek i prosi ją na ulicy o rękę. Oboje, czekając na operację Adasia, widzą na ekranie szpitalnego telewizora Monikę. Kobieta opowiada o pracy z dziećmi i o swoim synu, którego oddała do adopcji. Jacek nabiera podejrzeń.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: