SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Niania w wielkim mieście online odcinek 8 na ipla.tv w internecie za darmo od 18.04.2017

Niania w wielkim mieście online odcinek 8 na ipla.tv w internecie za darmo od 18.04.2017

18.04.2017, godz. 19:59
Niania w wielkim mieście odcinek 9, Dana (Magdalena Lamparska), Kuba (Stefan Pawłowski)
Niania w wielkim mieście odcinek 9, Dana (Magdalena Lamparska), Kuba (Stefan Pawłowski) foto:

''Niania w wielkim mieście" odcinek 8 w internecie online za darmo już dostępny. Serial "Niania w wielkim mieście'' online odcinek 8 można obejrzeć na ipla.tv przed emisją w Polsacie od wtorku, 18.04.2017. Niania w wielkim mieście odcinek 8 - premiera w telewizji Polsat we wtorek, 25.04.2017 o godz. 21.35, ale przed premierą w telewizji Polsat 8 odcinek "Niani w wielkim mieście" jest dostępny online bezpłatnie na ipla tv. "Niania w wielkim mieście" odc. 8 online za darmo - oto link:

Zobacz: NIANIA W WIELKI MIEŚCIE odcinek 8 ONLINE ZA DARMO dostępny w internecie na IPLA TV >>>

"Niania w wielkim mieście" odcinek 8 - co się wydarzy?

Monika (Kamilla Baar) opowiada Kubie (Stefan Pawłowski), jak bardzo jest szczęśliwa dzięki troskliwej opiece Jacka (Przemysław Sadowski). Chłopak jest rozczarowany jej wyznaniem. Nie ujawnia, że darzy ją uczuciem. Rychter znajduje swoje zdjęcie z noworodkiem - dostaje ataku duszności. Kuba ponownie pomaga Izie, która ma problemy wychowawcze z synem.

Lilka (Dagmara Bąk) daje mu odczuć, że nie jest niezastąpiony. Chłopak myśli o zmianie pracy. Nowa szefowa chce zmienić profil firmy. Podstępnie zdobywa zgodę Moniki na realizację swoich planów. Monika opowiada Jackowi o swojej próbie samobójczej. Dana (Magdalena Lamparska) odbiera syna państwa Popławskich z gabinetu dyrektorki szkoły, gdzie trafił, ponieważ źle potraktował kolegę.

Iwo żąda od opiekunki, by zawiozła go do ojca w nadziei, że ten obejdzie się z nim łagodnie. Po rozmowie z dyrektorką Popławski sponsoruje stypendium dla poszkodowanego chłopca i zmusza syna do jego przeproszenia. Jacek na randce z Daną informuje ją o wyjeździe z Moniką do sanatorium. Obiecuje jej, że gdy kobieta wyzdrowieje, powie jej o ich związku. Zdenerwowana Dana nie wierzy w jego zapewnienia.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: