SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Niania w wielkim mieście online odcinek 7 na ipla.tv w internecie za darmo od 11.04.2017

Niania w wielkim mieście online odcinek 7 na ipla.tv w internecie za darmo od 11.04.2017

11.04.2017, godz. 19:59
Niania w wielkim mieście odcinek 6, Dana (Magdalena Lamparska), Jacek (Przemysław Sadowski)
Niania w wielkim mieście odcinek 6, Dana (Magdalena Lamparska), Jacek (Przemysław Sadowski) foto:

''Niania w wielkim mieście" odcinek 7 w internecie online za darmo już dostępny. Serial "Niania w wielkim mieście'' online odcinek 7 można obejrzeć na ipla.tv przed emisją w Polsacie od wtorku, 11.04.2017. Niania w wielkim mieście odcinek 7 - premiera w telewizji Polsat we wtorek, 18.04.2017 o godz. 21.35, ale przed premierą w telewizji Polsat 7 odcinek "Niani w wielkim mieście" jest dostępny online bezpłatnie na ipla tv. "Niania w wielkim mieście" odc. 7 online za darmo - oto link:

Zobacz: NIANIA W WIELKI MIEŚCIE odcinek 7 ONLINE ZA DARMO dostępny w internecie na IPLA TV >>>

"Niania w wielkim mieście" odcinek 7 - co się wydarzy?

Mariusz (Mateusz Rzeźniczak), w trakcie wspólnego śniadania, próbuje namówić Danę (Magdalena Lamparska), by mógł zatrzymać się u niej na dłużej. Kobieta oświadcza, że co było między nimi jest już skończone. Mama Dany przysyła jej list z dokumentacją medyczną brata, w nadziei, że dziewczyna znajdzie dobrego lekarza.

Jacek (Przemysław Sadowski) nie odbiera telefonu od Dany, ulega presji Moniki (Kamilla Baar) i zabiera ją ze szpitala do swojego mieszkania. Rychter wyczuwa, że w ich relacji coś się zmieniło. Mężczyzna tęskni za Daną i jest zazdrosny o Mariusza, którego zastał w jej mieszkaniu. Lilka nie radzi sobie z zarządzaniem firmą pod nieobecność Moniki. W agencji niań dochodzi do ostrej wymiany zdań między Jackiem a Kubą (Stefan Pawłowski). Chłopak zarzuca Jackowi nieuczciwe postępowanie.

Dana dostaje następne zlecenie. Podopiecznym jest trzynastoletni Kamil, który ma poważne problemy emocjonalne. Chłopiec czuje się nieakceptowany przez rodziców, bo nie potrafi dorównać zmarłemu bratu, który był wszechstronnie utalentowany. Niania zwraca się o pomoc do Jacka. Ona i psycholog znów się do siebie zbliżają.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: