SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Niania w wielkim mieście online odcinek 10 na ipla.tv w internecie za darmo od 2.05.2017

Niania w wielkim mieście online odcinek 10 na ipla.tv w internecie za darmo od 2.05.2017

02.05.2017, godz. 19:59
Niania w wielkim mieście odcinek 9, Dana (Magdalena Lamparska), Kuba (Stefan Pawłowski)
Niania w wielkim mieście odcinek 9, Dana (Magdalena Lamparska), Kuba (Stefan Pawłowski) foto:

''Niania w wielkim mieście" odcinek 10 w internecie online za darmo już dostępny. Serial "Niania w wielkim mieście'' online odcinek 10 można obejrzeć na ipla.tv przed emisją w Polsacie od wtorku, 2.05.2017. Niania w wielkim mieście odcinek 10 - premiera w telewizji Polsat we wtorek, 9.05.2017 o godz. 21.35, ale przed premierą w telewizji Polsat 10 odcinek "Niani w wielkim mieście" jest dostępny online bezpłatnie na ipla tv. "Niania w wielkim mieście" odc. 10 online za darmo - oto link:

Zobacz: NIANIA W WIELKI MIEŚCIE odcinek 10 ONLINE ZA DARMO dostępny w internecie na IPLA TV >>>

"Niania w wielkim mieście" odcinek 10 - co się wydarzy?

Dana (Magdalena Lamparska) po tygodniowej przerwie w pracy spotyka Jacka (Przemysław Sadowski). Nie daje mu nadziei na naprawę stosunków między nimi. Monika (Kamilla Baar) poznaje w sanatorium Mariusza, który jest detektywem. Kobieta zleca mu odnalezienie jej syna, którego urodziła w wieku szesnastu lat i oddała do adopcji.

Sara, córka Aldony, zachowuje się agresywnie. Nastolatka nie akceptuje kolejnego partnera swojej matki. Zachowanie Lilki (Dagmara Bąk) wzbudza niezadowolenie wśród pracowników. Szefowa nie zgłasza nikogo ze starej ekipy na kurs guwernantek. Dana pod szkołą, do której chodzi Iwo spotyka nietrzeźwą matkę chłopca. Zabiera Popławskiej kluczyki, za co ta zwalnia ją z pracy. Monika wraca wcześniej z sanatorium, ponieważ znaleźli się chętni na kupno jej mieszkania. Jacek proponuje kobiecie, by zamieszkała u niego. Dana podczas joggingu z Ewą spotyka profesor Wolny, która przekazuje jej nowinę, iż Adaś został zakwalifikowany do operacji.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: